reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeżdżę bezpiecznie czyli wszystko o fotelikach

Pati musimy kupić 2 foteliki, bo przecież auto ukradli z fotelikami.

Pisałam do ludzi którzy już kupili ten fotelik , 2 osoby mi odpisały że są bardzo zadowolone. Jeszcze jak przyjedzie G to pochodzimy po sklepach i zobaczymy co mają tak dla porównania.
 
reklama
My niebawem będziemy pewnie kupować większy- ale tego co mamy znajomemu za chiny nie sprzedam, bo jest beznadziejny (tzn. w zasadzie nie sam fotelik, ale materiał).
 
mogę jeszcze polecić britax evolva 1 2 3 mamy u dziadków - warto!!! no i to jest 9-36 kg także może i Karol i Bartek jeździć
 
odradzam fotelik mamas&papas - maly -ciasny...Gracjan ma 3,5 m-ca a sie w nim juz nie miesci:O...gdzie np. ten co mamy w PL deltima -po Klaudii jest swietny! super pozycja do jazdy, takze w domu uzywalismy go jako bujaka no i przede wszystkim szeroki,,, Na pewno duzo dluzej pozluzy...-Mysle, by go sobie z PL przeslac...
 
A my właśnie będziemy potrzebować jakis wąski fotelik, żeby spróbować upchnąć trzy foteliki z tyłu. Choć raczej przeważają opinie, że w naszym samochodzie (renault megane grandtour II) trzy fotaliki nie mieszczą się z tyłu. Wolelibysmy jednak zmieścić ten fotalik, niż kupować nowy samochód.... Na razie sie nie poddajemy.
 
No to jestem ciekawa Mamootku jak to dacie rade...bo szczerze nasz audik jest mega duzy w srodku ale trzy foteliki nie zmiesci.. tak na moje oko...bo on profilowany w siedzeniach...obudowy tez maja swoje gabaryty i jak mialam dwa foteliki to w srodku zostala znikoma ilosc do siedzenia... najlepiej juz teraz szukaj co wrazie co zdazycie zmienic autko ;-)
 
Jeszcze chcemy pojechać do jednego dobrego sklepu z fotelikami i poprzymierzać. Folteliki mają przeważnie szerokość od 40-41 cm w górę. A my mamy na tylnej kanapie 137 cm szerokości. Wolę ewentualnie i Stasiowi zmienić fotelik, niż samochód.
Ale chcemy to jak najszybciej sprawdzić i , tak jak piszesz, jakby co mieć więcej czasu na poszukiwanie samochodu. Tzn. krytycznie nie jest, bo zawsze może być tak, że jedno dziecko jedzie w przodu, a ja z dwójką z tyłu. Ale zasadniczo wolałabym, żeby wszystkie dzieci jeździły z tyłu.
 
reklama
Masz racje sprawdzic wszystko trzeba...atez myslalam o opcji jazdy jednego dziecka z przodu ...ale to zas dyskoomfort dla Ciebie...na dlugie jazdy masakra...wiem cos o tym... ;-) mam nadzieje ze znajdziecie cos odpowiedniego ...
 
Do góry