reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeżdżę bezpiecznie czyli wszystko o fotelikach

No u nas nie byłoby szansy wcisnąć trzeciego fotelika. Jak musiałam jechać z moimi w tyłu wciśnięta pomiędzy 2, to myślałam, że ... ;-) Mamootku, oby Wam się udało. Kurcze, teraz to juz problemy logistyczno/techniczne jak ma się 3 ;-)
 
reklama
ja powiem tak;P..moja mama miedzy dziecmi zdarzylo sie, ze jechala aa kuperek ma niczego sobie wiec|:p..dlatego sadze, ze wejdzie i 3 ci:Dfotelik;)
 
Rusia, MC są wąskie? Obydwa są MC i za cholerę wygodnie mi się nie siedzi a mamy Toyotę Avensis Combi ;-)
Jaki wniosek? Mam wielki tyłek, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Mamootku, a Wojtek jeszcze za mały na samą podstawkę? Wiem, że z tym nie ma co się spieszyć, jeśli dziecko nawet ma odpowiedni wzrost i wagę a jeszcze się mieści w foteliku, ale zawsze to mniej miejsca wszerz zajmuje.
My mamy forda focusa, i jazda między dwona ramatti venus na odcinku około 10 km była wysoce niekomfortowa- ale w zasadzie tyłek się zmieścił, dokuczał brak miejsca na ramiona, więc może jednak fotelik-nosidełko uda Wam się zmieścić, wasze auto chyba większe od naszego, a jak dzidzia już bedzie się przesiadać do większego fotelika, to Wojtek raczej na pewno dorośnie do podstawki.
Kasiu, Rusia chyba miała na myśli MC dla niemowlaczków :-)
 
tak mc dla niemowlakow- Klaudia jezdzi w zooty
a moja mama uwaga schudla juz 16 kg:O...ale wciaz kuperek spory:D...
 
Mondeo może byc szersze od naszej Meganki. Nie wiem.
Ja kieds wracałam z Mazur między chłopcami i było niewygodnie, ale do przeżycia.
Jeśli chodzi o przesiadanie się na samą podstawę fotelika, to dobrze wydawało mi się, że nie ma się co z tym spieszyć. Po prostu w pełnym foteliku jest bezpieczniej. Conieco o tym jest pod tym linkiem.

fotelik.info :: Foteliki samochodowe dla dzieci w wieku 4-12 lat -
 
reklama
ja też jechałam między chłopakami i nienajwygodniej ale da się przeżyć...3 foteliki nam ani znajomym się nie miesciły bo kiedyś z tym walczyliśmy...
 
Do góry