reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla Malucha

reklama
Ikasia - super!!!!
Ja mojego jakos nie moge zagonic do poskladania komody...ehhhh...A juz bym mogla pomalu prac prasowac I skladac w komodzie wszystko...
 
ikasia - super:)
Ja wczoraj z M też złożyłam komodę, ale jest jeszcze nie skończona, bo robiliśmy ją na zamówienie i czekamy na przewijak do niej i uchwyty :)
 
Miejski bujaczek zamówiłam na allegro...z Tiny Love, tutaj masz link jak cos:
Wibrujący leżaczek Tiny Love 3w1 bujaczek łóżeczko (3541129604) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Dla mnie najważniejsze było to, ze mozna go rozłożyc zupelnie na płasko.:):tak::tak:

A karuzele kupiłam w smyku, zwykla z Conpol Babies, dałam za nią 70zł..z tym, ze ona jest nakręcana, I nie gra za długo I nie ma wyświetlacza...ale ja taka specjalnie chciałam, nbardziej dla ozdoby I zeby dziecku cos tam wisiało nad główką..oprócz tego mam osobny projector z gwiazdami I muzyką która gra do 2 h:szok::szok:...tylko ta karuzela jest bardzo pastelowa, ale zeby Młodemu troszke pomoc w kolorkach to bedę tam podwieszac takie malutkie zabawki czarno-białe:tak::tak:
 
Śliczny leżaczek. Podoba mi się to, że nie ma takich typowych, krzykliwych dziecięcych kolorów. Będzie bardzo pasował do otoczenia. Wszędzie będziesz mogła go postawić.
Dobry leżaczek to duży wydatek, ale każdy kto go już ma jest zachwycony i stwierdzi, że to najlepszy i najpotrzebniejszy wydatek. Dziecko przypina się i siedzi bezpiecznie a my możemy zająć się tym co musimy
 
No ja intensywnie myślę o tym bujaczku :tak: chociaż cena powala, ale przydałby mi się taki na dół. Bo sypialnię mamy na górze i czasem w ciągu dnia maluch mógłby się zdrzemnąć na dole.
 
No ja sie wlasnie tez zastanawiam nad tym bujaczkiem pod katem wlasnie polozenia maluszka na dole... Mam w sumie ten lezaczek z fisher prica (na tych plastikowych plozach) ale on sie jednak wg mnie nie nadaje dla nowordka chocby dlatego ze sie nie rozklada zupelnie plasko...I mam teraz zgryz. Czy go kupowac czy zalozyc ,ze na dole dziecko moze zostac polozone w gondoli z wozka?
Co myslicie? A moze isc za opinia producenta, ze jednak fisher price jest od dnia narodzin? Doradzcie...
 
ja co prawda mam wszystkie pokoje na jednym poziomie ale jak będę chciała mieć małego przy sobie to będzie w wózku. leżaczek niby się rozkłada ale też nie na płasko, więc dla noworodka się nie nadaje.
 
reklama
Anbas leżaczek z Fischera (tez taki mam) to ewentualnie na chwilkę to znaczy nie non stop bo to pozycja pół leżąca. Kurcze ja się chyba zdecyduje na ten z Tiny. Bo nawet jak malec nie śpi to gdzie będzie leżał, no chyba, że gondola od wózka, ale ja wiem. Z córeczka mieszkaliśmy w malutkim domku , wszystko na jednym poziomie także bez problemu mała była i w łóżeczku i od czasu do czasu w leżaczku a jak była starsza to koc na podłodze rozkładałam i tam. A teraz po przeprowadzce pomyślę jeszcze bo nie mały wydatek.
 
Do góry