reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik kulinarny

Ja proponuje sałatkę:):

1 opakowanie pierozków ravioli z serem,
1 ogórek świeży
2 ząbki czosnku
15 dkg szynki konserwowej
majonez
sos sałatkowy Winiary Swojskie Zioła

Mojonez 3 łyzki połaczyć z sosem i posiekanym czosnkiem.Pierożki ugotować według przepisu.Ogórka pokroic w cienkie plasterki(najlepiej na tarce)szynke pokroić w paseczki.Wszystko połączyc z sosem;)
Smacznego
 
reklama
A robiła któraś naleśniki ze szpinakiem? Bo chciałabym jutro zrobić ale jeszcze nigdy nie próbowałam i nie wiem jak ten szpinak doprawić.
 
Ja często robię naleśniki ze szpinakiem. Daję do szpinaku czosnek, gałkę muszkatołową i ser feta albo twaróg (jak dla dzieci to twaróg). Tego twarogu albo fety to tak daję do uzyskania odpowiedniej konsystencji nadzienia. Nie może być go za dużo bo wtedy wyjdzie mdłe. Czasami posypuję tartym żółtym serem i zapiekam :-)
 
reklama
Do góry