reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

Dziwczynylozeczka turystyczne na kolkach maja byc w biedronce po 179zl bodajze od 27 czerwca.przewijak jest jeszcze do tego lozeczka dolaczony
 
reklama
Zobaczcie dziewczyny czy te łóżeczka maja dwa poziomu myśle ze
To przydatne i wyjscie z łóżeczka fajna sprawa tez , z przewijaka akurat mało korzystaliśmy ale wiem
Ze sporo osób sobie chwali :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ja wlasnie na podworko kupilam maly basenik i tam tez wrzucalam kuleczki..

Co do lozeczka to ja sie nie zgodze ze turystyczne jest malo stabilne.. to co moje dziecko tam wyprawia to szok a lozeczko jest "cale i zdrowe" :-) a co do pleckow.. to nie wiem o co chodzi ale ja wlozylam zwykly materac kokos-gryka do tego lozeczka i jest wg mnie dobrze.. poki dziecko nie fika to tez wolalam tradycyjne ale pozniej maly obijal sie o szczebelki a ochraniacze zrywal i przez to co rusz budzil sie w.nocy.. odkad zaczal spac w tym jest duzo lepiej a i ja nie boje sie o jego glowke :-)

Przewijaka uzywalam do 5/6mies i polecam.. pozniej juz maly byl za duzy i za szybko sie przewracal tam i z powrotem :-)
 
Gdyby wycofali to by niw było w sprzedaży - niestety nadal sa.
Ja tez tej gryki sie bałam, wiec mam pianka kokos.

A przewijaka takiego normalnego tez używałam ale na turystycznym nie był mi niezbędny moze dlatego ze raczej rodzice z niego korzystali :)
Te z nie mogę sie zgodzić ze sa niestabilne, moze zależy jakie ale to chyba wystarczający dowód na stabilność - zdj moze sprzed mc..
1466834505-y20kwq.jpeg



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Afrodyta a to niby dlaczego gryka-kokos jest zły??
4 lata temu był najbardziej polecany, najzdrowszy, najdroższy, najmodniejszy itd. a teraz co beeeee??? Nawet nie wiem dlaczego
 
Afrodyta za przeproszeniem ale chyba chcesz tu kogoś sprowokować? My też mamy kokos-pianka.i nie uważam że jest zły a kupiony 2 lata temu. Łóżeczko turystyczne też mamy, na wyjazdach dość często eksploatowane a wcześniej jak mieliśmy miejsce też było rozstawione do zabawy. Mamy na aluminiowym stelażu ale sprawdza się super
 
Afrodyta dokladnie gdyby byly wycofane to by ich nie bylo.. zreszta 2 lata temu kupowalam go z polecenia poloznej..

Emka co do robali to wlasnie wiem dlatego czesto sprawdzam ale poki co nic nam sie nie przypaletalo i oby wytrzymalo do zmiany lozeczka :-)
piankowy to jak dla mnie dla noworodka poki dziecko jest dosc leciutkie.. pozniej jak sie mocno ugina pod ciezarem to raczej nie jest wygodne a i dla kregoslupa raczej niezbyt zdrowe...

zreszta kazda z nas ma rozum i sama wybierze to co uwaza dla dziecka najlepsze bo raczej nikt nie chce zrobic nikomu krzywdy nie? :)
 
No właśnie... jak ja rodziałam córeczkę to dwa lata temu to najpopularniejsze były materace gryka- kokos... my się na to nie zdecydowaliśmy bo jak zobaczyłam przekrój to sama się zastanawiałam czy chciałabym na czymś takim spać dlatego zdecydowaliśmy się na lateks i powiem Wam dziewczyny do dziś nie słyszałam złego słowa o materacach lateksowych i sama serdecznie polecam :) Pianka- kokos chyba też jest ok :p
 
reklama
Ja jakoś to jednak jestem wierna sztucznościom ;-) dlatego nie kupiłabym nigdy sobie ani dzieciom materaca z naturalnym składem. Już pomijając te robale, to co jak się dziecko tam zesika, zaleje wodą, mlekiem czy coś. Szczególnie, że jak jest dużo warstw to ciężko ze schnięciem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry