reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Aob ja zamówiłam własnej cos takiego ale czekam na wymianę uszkodzonych elementów ... Nie bede sie juz rozpisywać , i jest tam opcja wstawienia drugiego materaca do tej szuflady ale zrezygnujemy z tego pomysłu póki co moze dla nas zeby mieć gdzie sie położyć a łóżeczko ma 160 to tez jakoś da róże z nożkami na przykurczu:) zeby porem kupić piętrowe jak juz beda
Dzieci duze :) bo teraz 2 latka sobie bie wyobrażam na gorze :)

Zobacz ofertę: ŁÓŻKO LILI 160X80 SZUFLADA +MATERAC,wysyłka GRATIS
Link do: ŁÓŻKO LILI 160X80 SZUFLADA +MATERAC,wysyłka GRATIS


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
My mamy piętrowe i jakiś rok stały oddzielnie rozłożone, na wiosne złożyliśmy w piętro i synek starszy śpi, jak skończył 4 lata, młodszy 2 lata i trochę spi na dole już tak od kilku miesięcy. Mysle, że 4 lata aby spac na gorze to ok, młodszego miałabym baaardzo duże opory.
 
My właśnie myślimy też "na potem" o łóżku w tym stylu, ale chyba dorobimy do obecnego łóżeczka Zu szufladę, bo inaczej to nie wiem jak.
Kurde trzeba zbierać kase na dom...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mialam takie lozko z wysuwanym materacem na szufladzie, do dzis u mamy stoi i sprawdza sie jak ktos zostaje na noc :)
 
Emka no widze ze podobne :-) nawet ladniejsze..nie wiem tylko jaka wysokosc ma to co ja chcialam kupic ale i tak najwczesniej w pt pojade zobaczyc bo dzis ja nie mam z kim a jutro i w czw babki nie ma.. zobaczymy
 
Ja brałam je wlasnie z mysla na zas ale jak maz usłyszał ze któreś z dzieci miałoby spać w szufladzie to dostał piany se nie ma opcji dziecko ma mieć porządny stelarz materac itd - alw jeszxzE daleko do tego poza tym przeciez do takiej szuflady mozna dać tez stelaż tylko problem gdzie chować pościel przy 2 , bo jak sa 2 plus szuflada to co innego . No a u mnie wazne tez w którym miejscu barierka bo moje dziecię ny spadło z lozka gdyby barierka była tylko do połowy...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
EmKa są takie łóżka jak piszesz. 2 materace plus szuflada. A dla tego dziecia "w szufladzie" można na noc zakładać dodatkową bariere.
1467531716-1d1mld.jpeg
 
No wlasnie tylko to jest to ze do tej szuflady musiałbyś mieć wszystko na wymiar z założenia nie widziałam by pisali o stelażu do niego to raz a dwa np w tym co kupiliśmy pisało ze w szufladzie mozna zrobić drugie łóżko ale wlasnie byłoby mega niewymiarowe bo materac 160 za duży a 140 za mały , zreszta nie wiadomo jaki by wszedł wiec takie trochę pic jak dla mnie ...
1467548130-sjv0pp.jpeg
zbacz ile mniejsza ta szuflada ...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry