reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

Joasia a Piankowy czy sprężynowy nie wchłania ?
Dlatego dobrze mieć antysikadelka osłonki zwał jak zwał :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Ja mam od początku grykę kokos i wszystko jest z nim ok :D Do tego nakładka na materac i już trzecie dziecko na tym śpi ;)
 
Ja również używałam takich podkładów nieprzemakalnych aby zabezpieczyć materac. Sprawdzała materac i tez nie było robaków. Teraz chłopcy w pietrowy maja zwykłe piankowe
 
Aob osobiście nie miałam ale spałam kiedyś na takim u koleżanki. I oglądałam w Ikei właśnie z zamiarem zmiany jak maleństwo przeniesie się do Julka łóżeczka i wypatrzylam tam takie ze można kupić normalnie tapczanik a później dokupić ro wysuwane, tylko nie wiem czy mówimy o takim samym rozmiarze bo o tym które oglądałam doradca mówił że może spać dorosły jak np w gości przyjedzie, mam gdzieś nazwę zapisana:)
 
Keejti ja wlasnie.znalazlam takie uzywane w dobrej cenie :-) i to akurat jest wlasnie duze 190x87cm powierzchnia spania.. tez myslalam o tym ze jak mlodszy bobas bedzie plakal i mi starszaka obudzi to tatus jak znalazl bedzie mogl sie z nim polozyc :-)
 
reklama
Do góry