reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

jak dla mnie ok. Jasne jakos mi nie pasuja, nie dadza takiego nastrojowego swiatla. ja chyba same odcienie bieli i szarosci tylko ile kulek wziac? jak lubicie biale to lampka astrid z ikea takie daje ( mam ja i zero klimatu wieczorem) i te swiateczne domki( dlatego ostatecznie kupilam gwiazde- daje cieple swiatlo)
 
reklama
Aestima -chyba tam mają 3 albo 4 długości, wszystko zależy od tego gdzie je planujesz umieścić. Co do kolorystyki to też mi to jakoś musi pasować i wyglądać nieświecące a domek z Ikea nie spodobał mi się wizualnie. Ja b. lubię lampy ze ściemniaczem - mam jedną.
 
NIe domek a domki
STRÅLA Lampa wisząca - IKEA ja kupiłam taką papierową gwiazdę i jest rewelacyjna

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30232683/
a to domki, są piękne ale światło za 'sterylne' jak dla mnie. Duże, podstawowe ma dawać jasność, ale te pomniejsze mają robić klimacik- tym się kieruję. Za to moja mama ma domki w białym pokoju, ale on jest surowy ten pokój, do poczytania, pomyślenia, medytacji a w salonie już jest ciepła b. atmosfera
 
Madzioolka - no nie moje kolory, ale pomysł z pasami na ścianie super :tak: Faktycznie jak z katalogu Ikea. :tak:
A sama Właścicielka taaakie loki ma :-p Gdyby Młoda miała nie tylko gęstość włosów we mnie byłoby podobnie.
Ja właśnie przyozdobiłam Młodej pokój świątecznie. :-p
 
Madzioolka super pokoik!:tak: nowocześnie, bez zbędnych pierdół, mimo iż też nie moja kolorystyka to baaaardzo mi się podoba:tak: a skrzynia (komoda) też z ikei??? jak skończysz zasłonki i przywiesisz literki (półki, wieszaki) - koniecznie pokaż!!! ależ Ci a raczej Majeczce zazdroszczę:-p
 
forever beże, brązy jeżeli chodzi o mieszkanie. Łazienka zestawienie właśnie beżu z wenge; kuchnia (zresztą pokazywana) też utrzymana w tej tonacji, mimo iż meble brudna biel. Co do Emikowego pokoju marzą mi się jasne, stonowane (nie białe) meble (w kolorze drzwi - obfoce to pokaże), dodatki czerwone i zielone (krzesełko, stoliczek, drugie krzesełko, pufa właśnie czerwone).
 
reklama
Martadelko, b. lubię Twoją kolorystykę, ale przełamaną bielą (dużo bieli)
Madzioolka, pokoik nie w moim stylu ale b. podoba mi się łóżko i skrzynia. Ile m2? Chyba wielkościowow podobnie do Miesiowego. Pokazałam Miesiowi Maję i już bajkom możemy dać spokój- obejrzał już 4 razy i jak wyłączyłam był bek! Chodzi i mówi " Ma- ja, Ma-ja":szok::-D A Maja śliczna!:tak:

Forever, ja teżdziś dekorowałam ,w salonie w oknie powiesiłam takie gwiazdki kryształowe- w dzień robią tęczowe kropki na ścianie i pięknie się "skrzą", na zdjęciach nie uchwycę, zwłaszcza, że robiłam przed chwilą- po ciemku.
P1170459.jpgP1170457.jpgP1170463.jpgP1170470.jpgP1170471.jpg
Miesiowi zrobiłam trochę nietłukących ozdóbP1170472.jpgP1170475.jpgP1170476.jpg Drewniany narciarz- kolorystycznie wpasował się w pokoikP1170479.jpgP1170480.jpg
 
Do góry