reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

P1170486.jpgP1170483.jpgP1170484.jpgP1170485.jpg Porobiłam jeszcze takie ozdóbki- chcę je na sznurku beżowym małymi, drewnianymi klamerkami poprzyczepiać i taką girlandę zawiesić a te woskowe w oknie ( te akurat mama moja zrobiła)

W kuchni i pokoiku Mieśka gwiazdki na baterie made by ikea rzecz jasna:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martadelka - beże i brązy też moje :-p
Aestima - klimatycznie:-p, skąd miałaś świąteczne obrazki ? U Młodej postawiłam na ozdoby z filcu, kordonka, wełny. Choinka będzie w salonie - pierwotnie chciałam u Młodej ale nie wiem jak by zapach przyjęła - no i z konieczności nietłukąca....
 
Maja jakie ma gęste włosy - jestem w szoku - chyba my wszyscy razem wzięci tyle nie mamy:-D
Aestima- też podobają mi się ozdoby na sznurku przymocowane drewnianymi klamerkami - prosto i ładnie:tak:a te refleksy daje ta duża gwiazda? jak ona jest przymocowana?
 
Madzioolka mniejsza o pokój, ale jaka Maja jest śliczna i te włoski!!! i przepięknie mówi :) a pokój bardzo ładny, idealny w swojej prostocie (chociaż róż też nie jest moim kolorem). a krówka sprawdza się? bo kiedyś ktoś pytał czy Kubiemu nie sprezentować i nie miałam pojęcia czy to dobry zakup czy nie?
 
Forever ściany przez ponad rok (pokój malowany w maju 2011) miał ścianę całą różową i już patrzeć na nią nie mogliśmy a te pasy widziałam gdzieś w necie i efekt fajny, rozciągają pokój :)

Martadelka skrzynia jest z lidla - z założenia pojemnik na pościel ale na zabawki idealna i bardzo wytrzymała, można siadać i stawać na niej :)

Aestima pokój ma 3x3m, dla jednego dziecka wystarczy ale dwójki już raczej nie da się tu upchnąć. Rozbawiłaś mnie opowieścią o Miesiu :-)
Bardzo ładne ozdoby świąteczne :) ja nieustająco poszukuję jakichś ładnych i ciekawych lampek na lustro w pokoju nad komodę, póki co wisi na nim niedokończony wieniec z bombek, T musi obciąć zbędny drucik a ja pozostały obwiązać tasiemką:

a dziś będę robić gwiazdki do zawieszenia w oknach takie: Quilled Snowflake Ornament - Reese Dixon robiłam je w zeszłym roku i w dalszym ciągu mi się podobają :) ale zboczyłam z tematu i wrócę z tym do wątku naszych tworów :)

MamoM kupiony na allegro: DYWAN MAGIC ALLEGRIA 160x180 DUŻO KOLORÓW Wymiar (2829989195) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja szukałam głównie z kwiatkami ale ten sprzedawca ma bardzo dużo dywanów więc może coś znajdziesz :)

Andariel no nie gadaj - Ty masz burzę loków :)

Kasiawilde krowa jako taka jest spoko ale najpierw Maja nei mogła sama na nią wejść a jak już opanowała tą umiejętność to krowa się znudziła...
 

Załączniki

  • IMG_0079.jpg
    IMG_0079.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 75
Madzioolka woow, śliczne te śnieżynki, ale wyglądają na mega precyzyjną robotę! a bombkowy wieniec świetny, kleiłaś, czy używałaś opasek zaciskowych? o matko, tęsknię do mojej pracy :wściekła/y:
 
reklama
Madzioolka - tym razem nie zgadłam z dywanem ale wiem już skąd mi się wydawał znajomy ;-) Ja niestety muszę dywan pomacać przed zakupem celem zbadania poziomu miękkości. :sorry2:
Wieniec cudny, śnieżynki jeszcze ładniejsze :tak: Kiedy wyciągasz maszynę no i poza tym jak Mama ?
 
Do góry