reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

No właśnie, bo żeby był widoczny efekt, to trzeba wziąć serię, przynajmniej 10 zabiegów i powtarzać dwa, trzy razy w roku. :-p
 
reklama
A ja poszłam w ślady Agask i właśnie skończyłam maltretować ;-) się bańką. Nie zassałam bańki na ful, bo bym wyła z bólu, ale uważam, że i tak mi nieźle dziś poszło to masowanie :-p. Każda noga po 10 min.
Nie mogę tylko masować się wzdłuż nogi, bo to sakramencko boli. Masuję na boki. To chyba nie robi różnicy, co ?
 
Winka nie robi, chociaż podobno lepiej z dołu do góry, ale samemu to jest cholernie trudne, ja też częściej robię na boki.

Mrówa dokładnie tak, smarujesz, zasysasz i jeździsz.

Ja dzisiaj też pojeździłam, bo miałam rano trochę czasu :-) dobrze, że i tak nie mogę zakładać nic przed kolano, bo sobie siniaków trochę narobiłam.

Margot :-D to zawsze jest najlepsze wyjście, ja tam chętnie bym zamieniła swój rozmiar na Wasz cellulit.
 
a ja zaczęłam z tym balsamem koloryzującym i ujędraniającym Nivea, w szoku jestem, że to od razu widać efekt brązujący,
problem tylko, że na kolanach i na stopach mi bardziej wzięło :baffled:, efekt jest nieco komiczny :sorry2:,
jak to wyrównać ... HELP !!!!
 
J@god@, przed smarowaniem nakremuj sobie najpierw takie suche miejsca zwykłym kremem - kolana, łokcie i co tam jeszcze potrzebujesz. Wtedy tam już krem koloryzujący tak nie wsiąknie. A na szybko to u mnie sprawdzał się wacik nasączony tonikiem do przemywania twarzy, ale tym zmyjesz nadmiar tylko krótko po smarowaniu.
 
giza dzięki spróbuję z tym kremem :tak:, mam nadzieję, że się szybko wyrówna, bo mają być upały :blink:.
 
a ja zaczęłam z tym balsamem koloryzującym i ujędraniającym Nivea, w szoku jestem, że to od razu widać efekt brązujący,
:szok: Ja jestem w szoku, że u Ciebie od razu ten efekt widać. U mnie dopiero po prawie 2 godzinach:dry:.


No i dzisiaj kolejną serię masowań po 10 min. sobie zrobiłam :tak::-).
Agask miałaś rację mówiąc, że pierwszy raz jest najgorszy :tak:.

 
Chyba też muszę kupić sobie te bańki jak tak je chwalicie. a one mają tylko redukować celluit czy też trochę zmniejszają obwodzik?:happy::happy:
 
ja tez dizs sie maltretowałam pierwszy raz i mam teraz wybroczyny i sniaki:-p
oj bolało bolało:sorry2:
 
reklama
laski, ale twardzielki jesteście :szok::-D:-D:-D:-D

a ja zdycham, popaliłam sobie skórę na plecach i ramionach, dekolt trochę mniej na szczęście :baffled:
boli pioruńsko
wszystko przez głupotę
oczywiście
w weekend pożeglowalismy odrobinę i na to szatańskie słońce wystawiłam wyżej wymienione części ciała, które nie widziały słońca od zeszłego lata :-p
no i mam teraz :baffled:
 
Do góry