reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

reklama
Śliczne macie pokoiki. Moj bedzie za tydz może gotowy bo taato jeszcez pólke bedzie mi robil nad komodą i jak juz bedzie zrobione to wstawię foty toż tez się muszę pochwalić...wprawdze nie bedzie taki piękny jak wasze ;-P

Piesio rewelka, ale mąz mój móiwl ze pierw dziecko pozniej pies a chcialam labradorka .......
 
Słodziudkie kąciki dla maluchów, też robię, kompletuje i wykończam mam wrażenie że jeszcze czegoś brakuje ..... ale muszę się "spiąć" i urządzić do końca a z drugiej strony to jeszcze dwa m-ce mam.
 
Śliczne pokoiki dziewczyny
biggrin.gif
Ja też już zaczęłam działać w tym temacie więc pochwalę się co mamy dla naszej małej Zuzi.
S6303689.jpgS6303696.jpgS6303695.jpgS6303688.jpg
Jeszcze nie wszystko skończone ale mam nadzieję, że do porodu zdążę.
Mamy też nadzieje, że Zuzia będzie dziewczynką
biggrin.gif

Alexandra te literki nad łóżeczkiem są super. Też chcemy takie zamówić
biggrin.gif
 
reklama
Do góry