reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

dla odmiany troszkę dekoracji do pokoików i kącików, linki do sklepów i inspiracje zdjęciowe
Pokój dziecięcy: Dekoracje pokoi dziecięcych, naklejki i ozdoby do pokoju dziecięcego | prezent dla niemowlaka, na narodziny dziecka i prezent na roczek | pokój dziecka - aranżacje |
Peticado


Naklejki dla dzieci na ścianę. Dekoracje do pokoju dziecięcego.

Titoutam - Zabawki dla dzieci, pokój dziecięcy, jeździki, lalki, gry | Dadum

White&Black. Zabawki czarno-białe. Kocyki, rożki, osłonki na łóżeczko zabawki i inne rzeczy dla niemowląt w kolorach czarno-biało-czerwonych, ciekawe opisy jak widzą maluchy itd:)


framed-wooden-wall-letters-1-lg1.jpg jungle.jpg baby-nursery-themes.jpg
images


images
images
cute-girl-crib.jpg

images
 
Ostatnia edycja:
reklama
A to pomysł już dla większych dzieci - ale strasznie mi się podoba
tablice1.jpg

A to pomysł dla "złotych rączek"
samodzielnie wykonane karuzelki
14.jpg 25.jpg 53.jpg42.jpg 33.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mini ta ściana-tablica to super pomysł..
kazda mama "doceni" takie dobro..
jak wie... co to latanie ze szmatą... z woda... i ścieranie "picassa" ze ściany

A moj smyku dostał taka miarke na ściane, i sa super, szkoda ze wczesniejnie wpadłam na to,
juz dla roczniaka bedzie git(dla stojacego dziecia) , jak przychodzi do kupowania ubranek to zawsze zonk jaki to rozmiar ma być?
Zobacz załącznik 403060
MIARKA WZROSTU - różne wzory!!! MURATOR poleca! (1893874774) - Aukcje internetowe Allegro
 
nio tablica rewela, moja kumpelka pomalowała tak kawał ściany u córki, tylko jest jedno ale - farba koszmarnie długo schnie i trzeba bardzo równą ścianę mieć, ona malowała farbą Benjamin Moore, pamiętam, ze klęła na czym świat stoi jak to malowała, a zeszło jej parę dni:D
 
Fajne te pokoiki - szkoda tylko, że to pomysły dla kogoś, kto ma zupełnie pusty pokój i zapas gotówki na koncie... Ale zawsze mozna jakies drobiazgi podpatrzeć ;-) u nas dla malucha będzie kąt w pokoju (i wygląda na to, że będziemy musieli przemeblowanie robic, żeby wszystko sie pomieściło), a potem kolejna zawirucha, żeby dwójke maluchów wcisnąc do jednego pokoju... ale pomalutku... Póki co szukam pojemnej i nie za wielkiej komody, która stałaby przy łóżeczku ;-)
 
my pokoiku tez nie mamy...tylko kącik ...:)
jedyne co wiem to to, ze sciany zielone zostawiamy i z dodatkami nie przesadzamy - będzie prosto czyli tak jak lubię.
u nas tak samo, też mamy zielone ściany i tak zostawimy, a w kąciku tylko coś nakleję na ścianie i łóżeczko wstawię... i chyba fotel dla mnie, nic więcej się nie zmieści; do tego będę musiała wyrzucić regał na książki z zawartością żeby to łóżeczko dało się postawić tak jak chcę
 
My nie bedziemy miec pokoika osobnego niestety narazie ale kupujemy łozeczko,komodę z przewijakiem i szafke jakąs. Właściwie to moi rodzice chcą nam to kupic i moja mama wybrała :
łozeczko.jpg
 
W sprawie mebli - ja sobie wybrałam elementy z tego zestawu - można je dobierać dowolnie

http://www.marmex.pl/?pl_system-legoo,151

Łóżeczko będę miała chyba od znajomej mojej mamy (lub kupione nowe), do tego kanapa i tapczan (dla starszego szkraba) z zasobów domowych, jakiś stoliczek dla małego rysownika sklecimy samodzielnie z płyt jak juz będzie taka potrzeba.

A na początku Dzidziuś i tak pewnie będzie spał u boku mamy (mamy materac 2m x 2m, więc na pewno w trójkę z M sie zmieścimy ;) )
 
Ostatnia edycja:
Jak już dzisiaj taka chwalipięta jestem, to pokażę nasz pokój dla Malucha - na razie tylko wnętrze i troche gratów wstawionych tymczasowo (zanim gdzie indziej będzie porządek - remont trwa) - z tego co widać, to tylko ta kanapa tam zostanie (po liftingu oczywiście)
Ta dam...
20111108010.jpg20111108011.jpg20111108012.jpg
 
reklama
jaki fajny pokoik:)))) super - ale bym poszlalala z wystrojem:)
My narazie niestety będziemy mieli kącik Bobasa...
od wczoraj robię ozdobne pudełka na różne rzeczy, gadżety do postawienia na półce ... - wyglądaja tak jak chciałam, a i płacić nie muszę za te sklepowe piękne pudełka/koszyczki :)
wiszące literki na ścianie też będziemy mieli...- tylko narazie zastanawiam się jak je zrobić, bo mam troszeczkę pomysłów:)

Za parę tygodni zabieram się za pudło wspomnień dla malucha i album-pamiętnik ogromniasty...

... tylko gdzie ja przeniosę teraz naszą fotograficzną ściankę. hmm.
 
Do góry