reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Manta jak juz kobitko wpadniesz na pomysl literek to wez daj znac jak je bedziesz robic to i ja zrobie taniej chyba wyjdzie:-)
 
reklama
Dziewczyny,

Dla inspiracji przesyłam link do dziecięcych pokojów z Szybkich Metamorfoz, przecież nasze dzieciaki kiedyś dorosną :)
Przeglądnijcie galerię realizacji.

All Items
 
Adka niektóre relaizacje całkiem udane - tylko taki mały feler - że to projekty głównie dla tych co mają dużo miejsca (pokój 15 m dla jednego dziecka - super, tylko, że u nas "salon" ma niewiele więcej, a dwójka maluchów będzie za 2 lata mieszkać razem na 8 m ;-)) ale tak czy inaczej niektóre rzeczy można podpatrzeć
 
Aadka ja bym chciała żeby ktoś mnie zainspirował do zagospodarowanie pokoiku 2na3 metry :-D Za jakieś trzy lata będziemy dzielić naszą sypialnie żeby dzieciaki miały osobne pokoje ... To będzie wyzwanie :tak:
 
fajne pomysly ;]

ja mam pokoj dla dziecka cąły w sosnie ;) ma brzoskwiniowe sciany i dodatki czyli taka fototapeta z motywem emo, i rybki piankowa na przeciwnej scianie ;] nie kupywalam dziecku mebli typowo dzieciecych bo mnie nie stac ! wie ckupilam takie kotre beda ok jak sobie panny sprowadzac do domu bedzie ;]


co do narodizn drugiego dziecka - to bedzie spalo z nami w sypialni ocywiscie w sowim loeczku, mam tam duza komode i naniej przewijak bedzie i tyle ubranka beda u mlodego w pokoju ;]bo w sumie zawsze tak bylo ;] jak dziecko skonczy rok i bedzie samo chodzilo to bedzie w pokoju z synkiem . Wowczas nastąpi zamiana pokoi ;> rodzice do najmniejszego z łozkiem sypilanianym a dzieciaki do sypialni ;] i tam im sie od nowa urzadzi pokoj bardziej na przedszkolno szkolny z biurkami itd.Jak juz cora bedzie dojrzewac to z powrotem bedzie rozdielenie pokoi na dla dziewczynki i dla chlopczyka !

Chyba ze spełni sie nasz plan i wybudujemy/kupimy dom wtedy beda 3 pokoje salon łązienka ubiekacja i kuchnia - takie 80m nam styknie ;] kazdy bedzie mial swoj kat a rodzice nie beda zesłani na duzy pokoj ;]
 
no 2,5 na 3,5 to już całkiem duże pomieszczenie . Borys będzie miał jakieś 1,9 na 2,20 :-D
Pewnie łóżko damy do góry żeby pod spodem się jakieś szafki zmieściły :tak: ale jeszcze mamy dużo czasu na przemyślenia :tak:
 
To ja się nie wypowiadam - mam dom, ok.200m, a i tak kombinuję, żeby każdy kątek maksymalnie wykorzystać, no i dopiero przy remoncie odkryłam, że powinnam była iść na jakąś architekturę wnętrz zamiast na turystykę. Więc jakby któraś potrzebowała twórczych rozwiązań (i nie boi się moich czasem mocno nietypowych pomysłów) to służę swoimi zakręconymi pomysłami na zagospodarowanie każdego niemal centymetra z głową ;-) (mój M aż się boi słysząc: "a wiesz co ostatnio wymyśliłam" - bo on to musi potem realizować - nie żebym go zmuszała, ale jego ambicja mu nie pozwala, by moje pomysły realizował ktokolwiek inny :-D)
 
reklama
Villandra to zgłoszę się do Ciebie o propozycje projektu mojej łazienki :-) Niby mamy jakiś wstępny zarys ale może jakieś inne spojrzenie było by fajniejsze i bardziej praktyczne ... Co Ty na to ???
 
Do góry