reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Villandra to postaram się to dziś rozrysować :-)

Atan piękne te żabki :-D

anula
bardzo ładne łóżeczko , bardzo podobają mi się jasne . A jak się go na tapczan przerabia ??
 
reklama
Mini w zestawie są jakieś dodatkowe elementy ale głównie polega to na zdemontowaniu tej dolnej części i szczebelków :)
mebelki2.jpg
 
pooglądałam kilka zestawów mebelków i powiem szczerze rozczarowały mnie te z płyt :-( ale już na szczęście upatrzyłam i po nowym roku zamawiam mebelki sosnowe są solidne i w sumie posłużą na długie lata
szafa.jpgkomoda.jpg
lozeczko1.jpglozeczko2.jpg

kolor ścian jeszcze do ustalenia z mężem ale już jakieś pomysły są :-)
 
pooglądałam kilka zestawów mebelków i powiem szczerze rozczarowały mnie te z płyt :-( ale już na szczęście upatrzyłam i po nowym roku zamawiam mebelki sosnowe są solidne i w sumie posłużą na długie lata
Zobacz załącznik 418351Zobacz załącznik 418352
Zobacz załącznik 418353Zobacz załącznik 418354

kolor ścian jeszcze do ustalenia z mężem ale już jakieś pomysły są :-)
polecam -sama kupilam mlodemu do pokoju meble soosnowe bedzie mial na lata ;] a sciany przyozdobilam fototapeta z motywem z gdzie jest nemo i takimi naklejkami rybimy ,na okna tez dalam naklejki dwustronne -szkoda ze nie umiem znalesc aukcji na kotrych kupilam bo bym dokupila takie 20x20 no ale cos moe sie pojawia ;]


ps taka sama mam komode ;] hihi a z szafy ta te polowe gdzie nie ma polki;]
 
reklama
Do góry