reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Villandra no to na 200m jest co zagospodarowywać ;-) i się nie dziwię, że M czasem woli zmykac do pracy zamiast remontować - u nas jest problem, żeby skonczyć 3-metrową łazienkę :baffled: ale ciiiiii, bo jutro i w sobote będzie się coś działo ;-)
 
reklama
Villandra to zgłoszę się do Ciebie o propozycje projektu mojej łazienki :-) Niby mamy jakiś wstępny zarys ale może jakieś inne spojrzenie było by fajniejsze i bardziej praktyczne ... Co Ty na to ???
Mini nie ma sprawy - miałam podobnie - mały kąt pod skosem, dizadek chciał tylko WC zrobić, ale tak długo kombinowałam, aż wykombinowałam że będzie umywalka, wc, wanna z prysznicem i jeszcze suszarka do prania :-D, choć realizacja dopiero w przyszłym roku (mam nadzieję).

Villandra no to na 200m jest co zagospodarowywać ;-) i się nie dziwię, że M czasem woli zmykac do pracy zamiast remontować - u nas jest problem, żeby skonczyć 3-metrową łazienkę :baffled: ale ciiiiii, bo jutro i w sobote będzie się coś działo ;-)

Mata najlepsze jest w tym wszystkim to, że dół trzeba było kompletnie odnowić, bo tynki się sypały, w kuchni paliło się jeszcze w piecu drewnem :szok:, centralne ogrzewanie to było prawdziwe cudo techniki dziadkowej :no:, a na górze był tylko jeden pokój do całkowitego przerobienia i graciarnia (nieocieplona, nieogrzewana - goła dachówka) z milionem niepotrzebnych gratów; nie pytajcie czego tam nie było - teraz mamy tam trzy pokoje, łazienka ma być w przyszłym roku, trochę holu i mały schowek z mostem zwodzonym nad schodami :-D. Bo bawimy się od przeszło trzech lat, małż wszystko chce zrobić sam, a ewidentnie już mu się ta zabawa znudziła - i tym sposobem robota często stoi, a ja mam dość bałaganu, a teraz to już po prostu trzeba pewne rzeczy skończyć (chociażby zerowym terminem stał się pokój dla Maleństwa), a większość rzeczy u nas ściśle ze sobą powiązana: żeby skończyć A, trzeba najpierw uporządkować B, a żeby uporządkować B, trzeba skonczyć najpierw C i td...
 
Vilandra najwazniejsze, że macie dach nad głowa i perspektywe tego, że już (miejmy nadzieję) niedlugo skończy się zabawa w generalny remont i będziecie pieknie i wygodnie mieszkać :tak:
a z ta kolejnością, to dokładnie Ciebie rozumiem, bo u nas to samo ;-) z tym, że mam zagadkę teraz jak odnowic korytarz, kiedy istnieje ryzyko, że będzie jedna futryna wymieniana :baffled: no i kilka jeszcze podobnych spraw... ale co tam, najważniejsze, żeby było juz w miarę ok jak maluch się urodzi:tak:

co do kącików maluszków... Wczoraj bylismy w castoramie i sa do kupienia fajne kolorowe piankowe przyklejane ozdoby na ściany (dośc duże - za 2 szt. ok. 8,50). Dobrusia wybrała sobie pszczółkę, biedronke i 2 kwiatki, a były jeszcze autka, lokomotywa, żyrafa, słoń, ptak i pingwin :tak: już sobie tymczasowo ścianę nad łóżkiem ozdobiła i od razu inaczej jest w pokoiku :tak: (dodam, że sofę i pościel ma w duże kolorowe kwiatki, a firankę w pszczółki ;-))
 
Villandra to super , rozrysuje plan łazienki i wyślę Ci zdjęcie na PW albo maila :-)

Mata wrzuć zdjęcia pokoju Dobrusi :tak:
 
mata masz rację - ale nie mogę się doczekać końca i tyle :eek: długotrwały remont męczy - wszystkich.
A do castoramy pewnie się wybiorę we wtorek - super pomysł :tak:

Mini to jesteśmy umówione ;-)
 
reklama
super naklejki :)

ja już się nie mogę doczekać urządzania pokoiku
trzeba tu jeszcze wcześniej wymienić grzejnik, odświeżyć ściany czyli przetrzeć starą farbę, jedną ścianę musimy obłożyć płytą karton-gips po wymianie okna jest... :)

a jak już to będzie gotowe to wtedy ja zacznę sobie dopiero dobierać kolor ścian, czy właśnie jakieś naklejki, firanki, w zasadzie mebelki już wybrałam

łóżeczko można później przerobić na tapczanik
mebelki.jpg
 
Do góry