reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarzyk online

K

karolinka1992

Gość
Witam ! Polecicie jakiś w miarę sprawdzony kalendarzyk dni płodnych online ? Z tego co patrzyłam każdy inaczej pokazuje
 
reklama
Najlepiej sprawdzić w różnych kalkulatorach owulacji i mniej więcej wypośrodkować lub dostosować się do każdego i próbować.
 
Najlepiej sprawdzić w różnych kalkulatorach owulacji i mniej więcej wypośrodkować lub dostosować się do każdego i próbować.
Ale też używam flo staramy sie pół roku i niestety flo zawodzi chyba, tzn jeśli cykl masz regularny to może dać radę
U mnie cykl potrafi się pojawić wcześniej lub później między 21 a 28 dniem cyklu
 
Ale też używam flo staramy sie pół roku i niestety flo zawodzi chyba, tzn jeśli cykl masz regularny to może dać radę
U mnie cykl potrafi się pojawić wcześniej lub później między 21 a 28 dniem cyklu
Jeśli masz nieregularne cykle to Ci w życiu aplikacja nie pomoże! Aplikacje to tylko statystyczne obliczenia ewentualnych/ prawdopodobnych dni płodnych i owulacji. To nie tyle, ze ona zawodzi, bo oblicza tak jak powinna, ale kobiecy organizm to nie kalkulator i tylko ginekolog może określić owulacje tym bardziej kiedy cykle są nieregularne jak Twoje
 
Jeśli masz nieregularne cykle to Ci w życiu aplikacja nie pomoże! Aplikacje to tylko statystyczne obliczenia ewentualnych/ prawdopodobnych dni płodnych i owulacji. To nie tyle, ze ona zawodzi, bo oblicza tak jak powinna, ale kobiecy organizm to nie kalkulator i tylko ginekolog może określić owulacje tym bardziej kiedy cykle są nieregularne jak Twoje
Moje cykle są regularne, średnio trwają 24 dni. Ale przesunięcie okresu kilka dni w przód lub w tył jest dopuszczalne bo kobiecy organizm to nie robot
 
reklama
Moje cykle są regularne, średnio trwają 24 dni. Ale przesunięcie okresu kilka dni w przód lub w tył jest dopuszczalne bo kobiecy organizm to nie robot
Dodatkowo aplikacja pokazuje przypuszczenia owulacji i dni płodnych a to czy owulacja będzie decyduje organizm a nie my czy aplikacja :) dodatkowo aplikacja działa w sposób czerpania informacji z poprzednich cykli i wylicza dni płodne. Nie wiem czy zauważyłaś ale na początku sama wpisujesz ile trwa Twój cykl i ile dni krwawisz. Więc to co pokazuje flo czy inna aplikacja / kalkulator trzeba skonsultować z lekarzem, aby potwierdzić prawdziwość tych informacji.
 
Do góry