reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele dzieciaczków

reklama
Efilo, nie ma za co :)

a powiedzcie mi jaką macie temp. w pomieszczeniu gdzie kąpiecie maleństwa? my kąpiemy w kuchni i mój M. podgrzewa temp. do 27 stopni, ja jak tam wchodze to wydaje mi sie ze jest za gorąco, fakt ze malemu to odpowiada, ale najgorzej jak pózniej trzeba wyjsc stamtąd, w końcu to różnica 5 stopni i jest naprawde odczuwalna.. nie wiem czy Misiek sie nie rozchoruje przez te kąpiele .. a kicha ostatnio coraz częściej :(
 
ja nie podgrzewam kuchni (a też go tam kąpię) - więc temperatura to jakieś 22-23st. ale może zanim zabierzesz małego z kuchni to otwórz drzwi i temperatura niech się najpierw wyrówna zanim go przeniesiesz
 
Ja wlanczam grzejnik na czas kapieli ale nigdy nie jest w pokoju 27 stopni,moze z 23, a potem robie tak jak Kachasek radzi...czyli zanim wyjde to otwieram drzwi zeby sie temp. miedzy pokojami wyrownaly...

A co mslicie o kapielach porannych bo wlasnie na takie sie przestawilismy bo mala jakos sie rozbudzala po wieczornych i potem sajgon z targaniem sutka przez pol nocy!!!Kapciam ja rano a wieczorkiem pozadne mycie ...a tak na marginesie to mala uwielbia wszelakie zabiegi kosmetyczne(chyba ze umiera z glodu) a najbardziej lubi jak sie smaruje cipulke :))) w tedy zamiera w bezruchu z noziami rozlozonymi he he...co to bedzie jak dorosnie... ;))
 
Olla my rano robimy mycie na przewijaku, a wieczorem kapiel w wanience. Ja myślę że dobrze jest rano dzieciaczka wykąpąć bądź conajmniej umyć, nasmarować i przebrać bo się wówczas lepiej czuje :-)

My kąpiemy w temperaturze pokojowej, jedynie przed kąpielą zamykamy okna i drzwi by nie było przeciągu. Może dwa razy zdarzył się na tyle chłodny wieczór że trochę ogrzaliśmy mieszkanie przed kąpielą. Nasz Miś od dwóch dni wyraźnie coraz bardziej lubi kąpiele, a i po kąpieli pręży się jak kotek, rozwala nóżki i wzdycha kiedy smaruję mu pupinkę.
 
reklama
Efilo, Olla - ale te wasze dziewuszki no no ...:-D- usmialam sie...
Moje malenstwo to jakos sie tylko zastanawia o co w tym wszystkim chodzi - po co to mama i tata na pupe mi zerkaja tak czesto i przysiegam ze zadne kupsko nawet te najwieksze jej nie przeszkadza:-D
 
Do góry