reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie a sprawa cyca...

Każdego z moich synów karmiłam przez rok czasu piersią i widzę różnicę. Przed ciążą były duże ale jędrne, teraz jest trochę gorzej. No cóż - coś za coś...
 
reklama
Miją pierwszą córcie karmiłam do 8-m, musiałam zacząć leczyc kregosłup, a teraz druga ma 10-m nadal ja karmię i mam nadzieje, że jeszcze to potrwa. Karmienie piersią sprawia mi tyle radości, że wcae bym nie przestawała. Jednak wiecznie karmić nie można, namoje podejście napewno wpływa fakt, że nie chcemy mieć- nie możemy, więcej dzieci i żal mi się robi i tyle. Pozatym piersi są dla dziecka przedewzystkim, anie dla nas czy dla męża ;)
zaneta.b
 
Mi też karmienie sprawia wiele radości, karmiłam i karmię (i pewnie jeszcze długo będę, bo to już roczek minął, a Filip narazie nie chce się odstawić, więc nie nalegam absolutnie) i powiem Wam, że nawet jestem dumna z tego, że karmię swoje dziecię naturalnie (a co!). Ale Żanetko, uważam, że piersi są oczywiście przede wszystkim dla dziecka, ale dla mnie i dla męża też. Karmić w końcu kiedyś przestanę, a męża będę miała nadal (tak myślę ;)) i nadal będę chciała jakoś wyglądać.

pozdrawiam
nikita
 
Wiesz ja tylko tak powiedziałam, dlamnie wyglad moich piersi sa bardzo ważne - lubięchodzić w bluzkach z dekoldem ;). Mąż bardzo lubi robić masaże więc myślę, że jakoś dojdą po masażach ;) do siebie :).
zaneta.b
 
Niunia, przepraszam za może niedyskreten pytanie, ale czy to jakieś specjalne masaże, czy po prostu takie, jak się mężusiowi podoba... ciekawa jestem, czy są jakieś szczególne sposoby masowania w celach kosmetycznych. Chętnie bym swojemu podpowiedziała, hihi, takie połączenie - przyjemne z pożytecznym...

pozdrawiam
nikita
 
Wiesz ogólnie zasad jest taka, że masujemy zawsze z dołu do góry, żeby dodatkowo nie zciągać skóry na dół. Reszta zależy tylko od inwencji twórczej męża ;)
 
A ja mam znowuż doła, bo jak to mój mąż Wojtek mówi moje piersi są wielkości ,,mandarynek bezpestkowych".... :((przyczym jemu to nie przeszkadza)
Skończłam karmić 10 marca i ona są tak małe,mikroskopijne.Ja nigdy nie mialam duzych zderzaków, ale teraz to ze świeca szukaj. Nie są obwisłe, poorane rozstępami, tylko ich nie ma...!!!Staniki sprzed ciązy 75B są za duże/...:(:(:(Wyglądam jak jaks 13 -latka
 
Ale skoro jemu to nie przeszkadza... nie martw się , moja koleżanka jak skończyła karmić to miała straszne flaczki, po paru tygodniach trochę się jej poprawiło, więc może i u Ciebie coś jeszcze się zmieni na lepsze, czego Ci oczywiście życzę.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
hihi, a to mi nie przyszło do głowy... może i ja z tymi piłkami spróbuję... tylko przydałyby się troszkę większe te piłki, bo tenisowe to takie jakieś maławe... ;)

pozdrówka
nikita
 
Do góry