reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie butelką

reklama
Jot79 - ja też próbowałam dać butlę na noc z myślą, żeby chociaż jedną nockę przespać...:sorry:. Nic z tego- nie działa. Normalnie budził się jak na cycu:confused2:. Więc w nocy spokojnie daję cyca- zresztą ciumcia sobie po 5-10 min i koniec- tak przez sen. Ale niestety wstawać muszę. Jego sen najdłuższy to ok 4- 4,5 godz. Później pobudki już co 2 godz, lub 1,5......:sorry::confused2:
 
u nas nie ma różnicy czy cyc czy butla najdłuższy sen to 3 godz czyli od 21.30 -12.30 potem pobudka co 2 albo i co godzine za każdym razem wypija 120 ml jak mniej głodny to od 60 -90 ml:sorry:

Jeszcze ani jednej nocy od porodu się nie wyspałam:wściekła/y: teraz to i tak rewelka bo 1 piesiąc to potrafił co godzina wstawac:rofl2::confused2:
 
Syla- to witaj w klubie!:-D Ja mam to samo i kiedy słyszę jak niektóre bejbiki przesypiają noce to mi aż żal. Też od porodu nie przespałąm ani jednej nocy. Żeby tak chociaż raz na jedzonko te dzieci się budziły...:sorry::confused2:
 
My tez noce z karmieniem, mniej wiecej 20-23-1 a czasem już 3-5.30-7-10 średnio tak wychodzi, wiec jest dłuższa ciut przrwa po kąpieli wtedy zazwyczaj w domu coś musze zrobić i druga dłuższa poranna, ok 7-8 ale wtedy mały nie śpi:)
jednak wysypiam się, karmimy się w łóżku, nie odkładam małego często-tak wiem, skapitulowałam-ale cóż, wysypiam się!
 
jak miło usłyszec, że nie jestem sama, aczkolwiek mój organizm się juz przystosował do takiej przerywanej nocy. Tyle że czytałam o dzidzusiach, które potrafia tyle godzin spać, wiec myślałam, że z moim dzidziusiem cos nie tak. Jak widac kazde dziecko jest inne.
A wiecie może po co jest NAN H.A.,d ziś widziałam na półce i tez jako mleko początkowe, tam było dopisane że z dodatkiem żelaza, ale kiedy dzidziusie powinny pic to mleko, a nie zwykłego Nana?
 
Dziewczyny, wygląda na to, że muszę dołączyć do grona butelkowych mam. Mój Skarbek ma chyba nietolerancję laktozy i lekarz przepisał Nutramigen. Martwi mnie tylko, że lekarz stwierdził tą nietolerancję po tym jak powiedziałam, że dziecko ma luźne strzelające i kwaśno śmierdzące kupki oraz płacze i pręży się przy cycu, do tego od tygodnia doszły ulewania serkiem. Myślałam, że zleci jakieś badania a ten od razu kazał odstawić pierś i Nutramigen.
 
reklama
Rud_ka życzę powodzenia w podawaniu Nutramigenu:no:Ja muszę dokarmiać małą ponieważ bardzo słabo przybiera na wadze, za dwa tygodnie skończy 3 miesiące a do tej pory przybrała dopiero 1,300 w tym że ostatnio przybierała 15 dkg na dwa tygodnie i też przepisany miała nutramigen, którego próbowałam jej dać przez dwa tygodnie i jedynie na spaniu wypiła dwa razy po 30ml. Teraz jesteśmy na Bebilon pepti, podobno jest odrobinę słodszy i lepszy, dla mnie po zapachu tak samo ohydny:szok::szok:Ale mam problem z małą, bo po wielkich trudach wypija mi 60 ml, potem daję jej jeszcze pierś, ale wiem, że bardzo mało pije tego mleka, może nie umie jeszcze dobrze zassać tego smoczka?? Czy Wasze szkrabiki też na początku przygody z butelką miały problem z efektywnym ssaniem??
 
Do góry