reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

Niby 4 są ok ale ja lubie jak pieluszka jest ciutke większa to lepiej sie zakłada. Widac Hanka ma duzy bebzonek hehehe po mausi;-)
 
reklama
A ja polecam pieluchy Tesco, ale nie te białe tylko takie fioletowe opakowanie, kosztują 30 zł i wyglądają jak pampersy, ładne przewiewne i rozciagane z tyłu :-) Ja je uzywam cały czas w dzien i nie przeciekają (w przeciwienstwie do biedronkowych), a na noc huggies premium. Ja uzywam 4 i na razie wystarcza :-)
 
Więc właśnie sprawdziłam te 4+ i są minimalnie większe od 4. Tak że sie wogóle nie opłaca przechodzić z 4 na 4+ bo jest ich mniej w paczce a różnicy praktycznie żadnej. Wydaje mi sie że chyba lepiej od razu na 5 bo skoro mówisz ze są większe to zawsze lepiej choć im większe tym mniej w paczce a cena podobna Ehh
 
Co do ceny to racja...ale jak sie młoda wierci to cieżko założyc heh pamperka. Znacznie lepiej idzie z dużym. Mi tez odpowiadaja pampki z lidla toujour...ale akurat huggisy byy w promocji i cenowo wychodziło podobnie;-)
 
a ja sie nie zgadzam za bardzo.uzywalam huggiesow premium 4 i byly beznadziejne, za male i wogole do d....kupilam 4 + bo akurat promocja byla i sa genialne.i o wiele ladniejsze;-)przestalam kupowac Dade i Pampersy oryginalne bo mlody w nocy kazdego przesikiwal nie wiem dlaczego.a huggiesy teraz ok.a 4 Dady i Pampersy wogole juz male byly.Kaka ja tez wieksze lubie, bo mlody ma nozki po mamusi:baffled:
 
No może masz racje. ja dopiero raz kupiłam 4+ i dopiero mu założyłam pierwszego. Ale jak przyłożyłam 4 i 4+ to ledwo ledwo te drugie są troszke dłuższe, ale jeszcze nie wiem jak będą sie zachowywać na pupci:-)
 
reklama
Do góry