reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszków butelką

Edysiek

odkrywca
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2008
Postów
6 109
Miasto
dolnyśląsk
Niektóre mamy karmią piersią inne butelką. Czasem tak zadecyduje natura, a czasem to indywidualna decyzja, do której każda kobieta ma prawo.
Pamiętajcie drogie mamy, że karmiąc butelką nie jest się gorszą matką. Najważniejsze, żeby dziecko było jak najwięcej karmione miłością, wtedy na pewno będzie szczęśliwe :-)
 
reklama
Ja karmiłam butlą i nie widzę w tym nic złego:tak::tak: Tak wyszło-trudno. Mówi się, że dzieci na cycu nie chorują, a na butli tak....dementuje plotki- Syn nie chorował:tak: Moim zdaniem nie ma reguły:happy2:
Kuzynka karmiła 1 dziecko ponad rok i niestety młoda ma straszną cukrzycę, syna nie karmiła cycem i okaz zdrowia.
 
Pisalam juz na innym watku ze po trzech miesiacach przestalam mlodego karmic piersia I jakos nie bylo wielkiej tragedii. Teraz nie zaczynam nawet karmic piersia I nie czuje sie z tego powodu gorsza, mysle ze przy karmieniu wazne jest szczescie dziecka I komfort matki :-)
 
NIEZNAJOMA mam taką samą sytuację,moja córcia na samej piersi też chudła,teraz karmię piersią i dokładam butelkę bo po samym cycu głodna,ale najważniejsze dla mnie że teraz przybiera na wadze.
 
My chyba powolutku wychodzimy z cyca..... Trudno nie udało sie....
Mały już tylko troche pierś ciągnie i od razu zasypia.....
Pokarmu jednak nie przybywało mimo częstego dostawiania do piersi, a Artur chudł......po każdym jedzonku z cyca kazano mi dokarmiać butle.....Tragedii nie ma, ale gdzieś tam w środku troszke mi przykro, że znów nie wyszło......
Jednak pocieszam się tym, że robie to dla jego dobra-teraz wiem, że jest najedzony, a tak wisiał na cycy godzine i potem płakał i wypijał jeszcze 50ml mm....
 
My chyba niedługo też skończymy tylko na butki. Pomęczę nas ile się da, ale nie sądzę żebym długo tą cycową farsę ciągnęła ;)

a więc: jakie mleko służy Waszym maluszkom?
 
Coz ja tez mam prikaz zeby dokarmiac Olafa flacha, ale zawsze po podaniu cyca, by jakas szansa na ratunek cycowania zaistniala. Kiepsko to widze, bo Mlody wrecz odpycha cycka jak mu go podsuwam, wiec wykorzystam chyba pomysl Dagmar i najpierw dam butle zeby sie uspokoil, a dopiero potem cycora. Moze cos to da, chociaz juz tez powoli oswajam sie z tym ze w cycowaniu ponioslam kleske.

Moj zjada NAN pro 1, ale bede mu zageszczac pokarm Nutritonem bo ulewa mi praktycznie przy kazdym posilku. Winie czkawke ... meczy go w zasadzie od razu po kazdym karmieniu. Tego NANu sie trzymam bo w szpitalu tym byl dokarmiany i tragedia sie nie dziala. W sumie boje sie zmienic na inne mleko. Nie wiem czy w ogole mozna zmienic, skoro juz sie podawalo jakis jeden rodzaj mleka???
 
reklama
Do góry