reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszków butelką

Ja daje NAN bo w szpitalu pił właśnie to. Zmienic można tylko ja pamiętam jak Igorowi po szpitalu dałąm Bebiko to 1 dzień problem z kupą miał a potem luz.
Dodam, że nawet miałam Bebiko kupione, a że w szpitalu włąśnie to Nan pił to kazałam mężowi zakupić cobym w święta niemiałą ryku w domu:tak: I już chyba przy NAN zostaniemy:-D
 
reklama
Mi w szpitalu powiedzieli, że nie ma znaczenia jakie mleko bo wszystkie mają podobny skład. A w szpitalu mają takie jakie im dana firma zasponsoruje :tak: Ja chwilowo mam bebilon ten dla alergików bo takie w aptece pani dała mojemu mężowi. Co do butli to chyba i u mnie na tym się skończy :-( zazdroszczę Wam, że mimo karmienia butlą wasze maluchy chcą pierś. Mój na początku jeszcze chciał ale dziś to już walki toczę ostre bo on nie umie się nagle przyssać :-(.
 
Nam położna powiedziała żeby przepajać po karmieniu (między karmieniami) i tak robimy.
I wtedy kiedy małego brzuszek boli bo kupci zrobić nie może a po wodzie lepiej mu idzie robota :-)

Acha Hubert jest na NAN pro 1 bo położna nam to poleciła. A na wyjazdy i wyjścia kupiłam kilka słoiczków NAN takiego gotowego jak w szpitalu.
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co? Takiego maila mi kolezanka napisala, ze az sie poryczalam, okazalo sie, ze ona tez miala identyczny problem z karmieniem i napisala, zebym sie nie obwiniala, itp, juz nie bede opisywac, ale mega mi to pomoglo, bo tak to caly czas lzy mi sie cisna do oczu
 
reklama
Do góry