reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych dzieciaczków piersią i /lub butelką

Kota moze zostac..Dawaj mu teraz codziennie butelke raz dziennie,a wtedy w miejce tej butelki odciagniesz sobie z tej piersi i bedziesz miec nowy i normalnie zamrozisz:)

Ja bym tak zrobila.Ja przy Patryku tak zrobilam i bez problemu zaakceptowal butle:)
 
reklama
Mam pytane do mamuś karmiących MM. Czy wasze mleka są dobre? Ja zaczęłam małemu podawać Bebilon, zjada bez problemu, ale moim zdaniem to mleko nie jest zbyt dobre i pachnie tez nie najlepiej :baffled: choć mały nie protestuje.
 
Sara też zjada BEBILON i jest zadowolona od niedawna je do mleczka kleik kukurydziany - kupiłam jej smoczek do kaszki-je aż uszka jej się trzęsą - kleik ryzowy nie za bardzo jej posmakował.
Dzieciaczki mają troszkę inne smaki-skoro Adasiowi mleczko smakuje i je zjada-wszystko jest wporządku i nie ma czym się przejmować:tak::-)
 
pomocy! od ponad 3 miesięcy karmię piersią, laktacja już dawno mi się uregulowała, a tu dziś normalnie chyba mam nawał, piersi twarde, jak kamienie, dosłownie mi przeciekają, mleko się leje! :szok::szok::szok: tylko trochę ściągałam laktatorem, żeby poczuć ulgę, bałam się więcej, żeby nie zrobić nadprodukcji. Kuba je normalnie, jak zawsze, więc nie mam pojęcia skąd tyle mleka nagle mi się wyprodukowało. mam nadzieję, że to się uspokoi... czy któraś z Was miała podobną sytuację?
 
kota, też tak miałam, za pierwszym razem pomieszałam wszystko i sciągałam do końca, produkcja na maxa, a Amela nie zjadała tak dużo. Skończyło się prawie zapaleniem piersi, ból masakryczny, gorączka i łamanie w kościach!!! Tragedia! Za drugim razem ściągnęłam tylko tyle żeby pierś nie była twarda i poczuć ulgę i się samo wyregulowało, więc dobrze robisz. Mimo że już produjuję tyle mleka ile Amelka potrzebuje, to czasami w nocy budzę się z mega mokrą koszulą, bo jedna pierś przeciekła i nie wytrzymała, aż Amela się obudzi na karmienie, a je co 3godz. Będzie dobrze! :-)
 
kota czasem tak jest,nie martw sie:)
ja tak mam jak bardzo duzo pije potrafie trzy litry wypic od razu soku jablkowo brzoskiwiniowego tymbark:)
ale wtedy szybko odciagam..własnie teraz odciagnelam z jednego cycka 120ml,akurat starczy na raz:)
a dzis zalozylam stanik usztywniany i mis sie zatorki zrobily,jednak nie moge nosic usztywnianych,ale szybko odciagnelam i jest dobrze.
 
Sara też zjada BEBILON i jest zadowolona od niedawna je do mleczka kleik kukurydziany - kupiłam jej smoczek do kaszki-je aż uszka jej się trzęsą - kleik ryzowy nie za bardzo jej posmakował.
Dzieciaczki mają troszkę inne smaki-skoro Adasiowi mleczko smakuje i je zjada-wszystko jest wporządku i nie ma czym się przejmować:tak::-)
jjakie dajesz proporcje? takie jak na opakowaniu, czy sama moeszasz?? bo to co na opakowaniu jest to moja Lenka by chyba dwa dni jadła:p
 
reklama
Uzywam mleka nan ale chcialabym zmienic bo moze po zmianie mleczka kolki troszke bede lzejsze. Żałuje ze wczesniej nie sprobowalam. Jakie mleko podawaliscie jak maluszki mialy kolki? Po jakim mleku dziecko Wam sie regularnie wyproznia?Zastanawiam sie nad Bebilonem, jest taki wybor za sama nie wiem które sprobowac...
 
Do góry