reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią a butelka

Ja karmię piersią i mam dosyc sporo pokarmu, zastanawiam sie nad kupnem laktatora. Młody pije praktycznie co 2 godziny a ściąganie ręczne bez niczego nie przynosi takich efektów jak laktator.Na rynku jest szeroka gama firm . Polecano mi elektryczny odciągacz pokarmu ale do końca nie jestem przekonana.
Może któras z WAs ma taki? Jestem ciekawa Waszych opini.:tak:
ja polecam MEDELA mini electric. Mysle,ze gdyby nie ten laktator to bym nie karmila juz piersia. Przez pobyty Leny w szpitalach musialam jej sciagac mleko i zostawiac pokarm pielegniarka. Jednorazowo z jednej piersi tym laktatorem udawalo mi sie sciagnac po 200ml i tak kilka razy zdiennie.:tak: Z jednej piersi sciagam pokarm w 15min. Recznym laktatorem nie dalabym rady sciagac tak duzo pokarmu i pewnie podddala bym sie. Nic mnie nie boli, nie mecze sie. Poprostu rewelacja.
p.s. Ja kupilam uzywany na alegro za 140zl. Mysle, ze lepiej kupci uzywany taki elektryczny, niz meczyc sie recznym. Dla mnie zakup teo laktatora to byl strzal w dziesiatke. A najpierw zastanawiam sie czy go kupowac, ale doswiadczone lipcowki mi go polecily. I dziekuje im za to :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Ja mam pytanko do mam które karmią tylko butelką!:confused::confused:

W jakiej postaci podajecie witaminę D3?? Krople czy kapsułki??

Bo Dominik po kroplach zaczął mi wymiotować... bez różnicy czy podaje w południe przed jedzeniem czy na wieczór...:-:)-(
 
Iwon ja nie podaje wogole witaminy d3 bo mialam ten sam problem i lekarka mi powiedziała żeby nie podawala bo w mleku ( Humana) już ta witamina jest ;))
 
A ja mam tabletki i rozpuszczam w lyzeczce wody.I podaje juz drugi tydzien i dzisiaj godzine temu po tym jak godzine predzej zjadla porcje mleka zwrocila duza jego czesc...I nie wiem czy to przez te witamine?? Jutro przychodzi polozna to spytam.
 
Zmieniłam małej mleczko. I teraz zaczeło jej się nie ulewać i wymiotowała. Czy to może być wina mleczka? Nic innego nie zmieniałam, bo nie miałam co.
Odbija mi normalnie po jedzeniu, a potem zwraca ;/
 
deli80 a na jakie zmieniłaś??
Mój Kuba przetestował 3 i dopiero na 4 jest dobrze. Ulewanie zależy też od gęstości mleczka. A płacze po nim ??
 
Nie płacze po nim... je ładnie.
Zmieniłam na Humana, to już trzecie miałam Nan Activ, ale kupki nie szły, Bebilon, ale znów pojawiły się zatwardzenia i teraz to
 
ja mam z kolei pytanie do mam karmiących tylko piersią:

czy podajecie do picia dzieciom coś dodatkowego??jakieś herbatki?? bo moja mała ma już skończone 6 tyg i zastanawiam sie czy zacząć jej już coś podawać bo nie zawsze jest możliwość "wyciągnięcia cycka" a jakąś herbatkę zawsze mozna dać. co ewentualnie polecacie??
 
reklama
ja mam z kolei pytanie do mam karmiących tylko piersią:

czy podajecie do picia dzieciom coś dodatkowego??jakieś herbatki?? bo moja mała ma już skończone 6 tyg i zastanawiam sie czy zacząć jej już coś podawać bo nie zawsze jest możliwość "wyciągnięcia cycka" a jakąś herbatkę zawsze mozna dać. co ewentualnie polecacie??
Jak karmiłam piersią to czasem ale rzako dawałam małemu wodę lub gdy miał problemy z brzuszkiem herbatkę koperkową.Ale naprawdę sporadycznie.Po prostu karmiłam na żądanie przez pół roku potem niestety straciłam pokarm :(

Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry