reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Hej:)
Mój Jakubek znów przy cycusiu !!
Myslałam, że będą na to marne szanse bo tydzień czasu gdy brałam antybiotyk był na butli a on ciągnie cyca i to jeszcze jak :-) Jestem megaszczęsliwa. Choc piersi mnie bolą jak mały się "przysysa", a potem jak już zacznie mleczko dobrze lecieć to jest ok.
Czy Wy też tak macie ?? :confused:
 
reklama
witam dziewczyny ja u mamy bo przeziębiłam cyce dziewczyny trzymajcie sie ciepło bo ból okropny tez z zapalenia piersi to NIC!!!!! miałam dwa razy z KOKO zapalenie
temp 40stopni ałlllll całe szczesie dwa dni i jest lepiej pomimo rad zeby powyżej 39 nie karmić sciągałam mleko pyralgina i karmiłam przetrwałysmy ale .... serio kurcze jedno wyjście do kościółka i.... stało sie
 
Ewa ja też tak mam :tak:, jak się przyssie to boli a potem przechodzi, może dlatego że na początku karmienia piersi są pełne?:confused:

właśnie się wzięłam na sposób i najpierw ciut odciągam a dopiero daję Kubusiowi cyca jak juz nie jeste przepełniony. Choć ja bardziej mam wrażenie jakby mi się jakieś kanaliki przytykały,bo to pierwsze mleczko tak łatwo nie wypływa, a jak juz zleci kilka kropli to potem już jak rzeka płynie aż Kuba nie nadąża łykać :baffled:
 
A mój syneczek woli jedna pierś bardziej-lewą i jest ona większa..........:dry:jak towygląda.Na szczęście pod ubraniem ni widać.A do prawej jest mi go nie wygodnie przystawiać, muszę się jeszcze nauczyć dobrze prawą operować:-D:-D:-D:-D
 
Esti mój syneczek też woli lewą pierś,
a prawa jest większa i słabo ja chwyta , pewnie dlatego . no i bardziej boli jak ssie:tak::tak::baffled:

ale to nic:sorry2:

a ja jakoś nie mogę sie przemóc na leżąco, chociaż w szpitalu tylko tak karmiłam a w domu coś mnie blizna ciągnie:baffled::-(
 
reklama
dziewczynki a pamiętacie czy w diecie matki karmiącej powinny znaleźć się zboża (tzn chleb z ziarnami, jogurciki z ziarnami zbóż czy płatki owsiane itp.)??
 
Do góry