reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
No właśnie wygląda to tak, że ja mam dużo pokarmu. I na początku jak Kuba zassie dobrze to leci że szok, że praktycznie on nie musi ciągnąć, gdyź samo leci jakby prysznic odkręcił :-D. Więc tak myślę że potem jak już mu leci słabiej i musi się pomęczyć to się po prostu wkurza.
 
miałam podobnie, ale podtykałam małemu pierś, układałam na boczku na rękach i przytulałam . Prędzej czy później zaczynał ssać, a teraz go siłą nieraz odciągnąć nie można :-D:-D. Jak się maluch do butli przyzwyczai to problem bedzie z piersiówką....
 
Ja problemy z karmieniem przerobiłam już z synkiem. Teraz jednak moja mała zachowuje się identycznie jak Kubuś. Postępuję z nią tak, jak napisała Madźka. Tzn na boczek i mocniej przytulam do siebie. Jakby nie było to mleko mamy bardziej wartościowe robi się po kilku minutach ssania. W pierwszej chwili jest bardziej wodniste, by dziecko mogło zaspokoić pragnienie. Dlatego też staram się, by moja maleńka jak najdłużej ssała. Ma to swoje plusy. Później troszkę dłużej śpi:-D
 
Gdyby moj Dawidek jadł tyle mojego mleka ile je ogolnie dziennie to by wazył juz ponad 6 kg. Jednak dzieci jedzące mleko matki tyją lepiej niz od sztucznego. Moj Dawidek je ok 800-900 ml mleka dziennie ale w ty mojego ost jest ok 200 ml :-(.
 
Dziewczyny a jak długo wasze maleństwa ssą pierś??bo mój mały to niedługo i zaraz sypia,,,,taki pieszczoch z niego:-D Powiedzcie mi jak zakończyc karmienie. bo jak mi po ok. 10 godzinach nabierają cycki to mam ściągnąc troche czy jak? bo jak ściągne to nigdy nie przestaną mi nabierać...:confused:
 
Aszu, dzięki. dłokładnie tak jest...chce całkiem zakończyć karmienie...Mały ma alergie, czego się nie dotkę to on zaraz skroszcczony, ja sie martwie, pokarmu coraz mniej...on się denerwuje i tak w kółko...A z tymik cyckami to chodziło mi o to że po 10 godzinach w nocy(bo tyle mały może nawet przespać)mam pełne cycki. Wydaje mi się ze po takim czasie to troche nie brdzo mieć tylko pełne cycki...Dzięki za rady..:-)
 
reklama
Koszmar. Dzisiejszy dzień uważam za swoją porażkę. Kubuś darł się cały wieczór i dziś cały ranek. NIe wiedziałam co mu jest. Nic nie pomoga. Noszenie, lulanie, leżaczek itp. Dałam mu cycka. Jadł potem znów darcie. No i dałam mu butlę :crazy: PIerwszy raz w życiu (nie licząć zapalenia piersi jak miał tydzień). Jejciu, on jadł jakby z tydzień nie jadł :( A dopiero kilka minut temu odszedł od cyca :( Kurcze, czuję że on się nie najada moim mleczkiem. A teraz leży w leżaczku i sobie pięknie gaworzy. A ja mam doła, bo nie wyobrażam sobie że miałabym go nie karmić :( dziewczyny pomóżcie ! co jeść by to mleko było bardziej wartościowe i by Kubuś się najadał :( Kurde chce mi się ryczeć ! On biedak głodny a ja go nie rozumiałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry