reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

U nas maly sukces. Jemy juz co 3,4 godziny. Nawet w nocy:tak: Maly przerzucil sie znowu na jednego cyca i to mu wystarcza, wiec chyba mam wiecej mleka. Maly rosnie (5200g) wiec nie ma obawy ze zjada mniej niz powinien. :tak:
 
reklama
Mój Jakubek ciągnie tylko cycusia. Je co jakieś 3-4 h. Ale na wadze przybiera ok. Wyobraźcie sobie - idę ostatnio do przychodni, ważą go. W wieku 5tyg waży tyle co... jego siostra w dniu narodzin - dokładnie 4650g... Ale się uśmiałam...
 
a mi się ciągle zatory robią w jednej piersi - to już chyba trzecia tura po porodzie - w ogóle ona chyba bardziej wrażliwa, bo i brodawka bardziej boli:-(
Niby mały je z niej regularnie, więc nie wiem od czego. Czy komuś też tak się robi? Może ja coś źle robię?:confused::baffled:
 
Mi się zatykają, tak na zmianę, chociaż młoda żre i żre... Może to taka uroda :S
W ogóle jej się chyba coś poprzestawiało, wczoraj spała całe popołudnie, a po kąpieli jak usnęła ok 22 to obudziła siępo 2h, a później już co godzinę... :confused: A wcześniej to i 5 godzin po kąpieli ciurkiem przesypiała, a potem po 2h... Jak ma być tak dalej, to wymięknę.:dry:
 
Agnie, mojej tez sie przestawilo. Kiedys w nocy bylo super teraz spi 2 godz i 2 godz ja lulam, dzis w nocy juz myslalam ,ze wyjde z siebie:angry::angry::angry::angry:
 
oj, to widzę że wszystkie szkraby się tak przestawiają w nocy - trochę to pocieszające, bo widać normalne:confused:
 
hmm, moja córcia właśnie skończyła "przerwę nocną"... spala 4,5godz, teraz nakarmiona i w pelni życia... już to widzę jak bedę ją teraz lulać przez 3godziny, a ona pośpi z 20minut i dalej będzie chciała sie bawić...
 
Dziewczyny,
jak długo Wasze dzieciaki ssą pierś? Mój Kuba ostatnio się rozrabiaka zrobił.
Pociągnie cyca 5 min tak normalnie, porządnie.
A potem to już świruje, wygina się, pręży, płacze jak by nie wiem coś mu się działo.
Wcześniej tego nei było. :baffled:
I jak mu dam smoka to jest cisza i spokój. A cycusia już po tych 5 min ssania nie chce :confused::confused:
 
reklama
szok :szok: pandi, możliwe... sama nie wiem...jak mu wypadnie smok z buzi to jest szał :szok: dam mu i spokój a cyca ciągnąć nie chce. Chyba że bardzo głodny to ssa, ale tak z 5 min.
Zrobiłam ostatnio tak. Jadł i oczywiście znów się zaczął rzucać po kilku minutach i cyc mu nie podchodził. Więc ściągłam z cycka do butelki (ale tylko 30ml na próbę), wypił jak smok i zapadł w błogi sen ! a teraz, znów walczy o smoka. Na butlę nauczyć się nie mógł, bo nie ma z nią do czynienia.
Czemu więc z butli je a z cyca nie chce za bardzo :confused::confused:
 
Do góry