reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia

mam nadzieję ze też nie będę miała ale starałabym się raczej dać dzidzi papu w mioejscach ustronnych ::)
 
reklama
lepiej dla dzidzia miejsce ustronne - bo jest spokojniej, ale ja nie siedziałąm zbyt duzo w domu, (przygotowania do ślubu mojej przyjaciółki, potem wakacje..., potem praca) więc tych ustronnych miejsc nie było dużo.
 
no mi się dziwnie zrobiło jak kuzyna żona wywaliła cycka przy stole z gośćmi było około 15 osób i zaczęła karmić małą , rozpieła na maksa bluzkę wszyscy przestali jeść z wrażenia i każdy po sobie patrzyłl, siedziąła z brzegu i miała jescze 4 pokoje do wybboru trochę mnie to zdziwiło :o
 
No wlasnie, tez pare razy widzialam takie babki, ktore mimo ze miejsc ustronnych bylko bez liku, to po prostu przy publice karmily i to jeszcze piersi chyba specjalnie na wierzch wywalaly. Dla mnie to obrzydliwe. A jakby jej sie seksu zachcialo to tez tak przy wszystkich by robila? Pewnie, ze jak mus i akurat nie ma gdzie na bok odejsc to trzeba, ale nawet wtedy mozna sie zaslonic. Dla mnie karmienie to intymna sprawa- mila dla mnie i ewentualnie mojego meza - do patrzenia- (no i dzidzia), ale nie dla reszty :mad:
 
szczerze mówiąc przed Piotrusiem też miałam opory - wiekszości mamom to się zmienia...

karmienie - naga pierś przestaje być aktem seksualnym, jakimś imtymnym, - to po prostu robi sie stołówka.


poczekamy ;)
 
Anik ja zawsze się śmiałam że z Jackiem jeździ "kuchania polowa"- zawsze gotowe cieplutkie jedzonko.

Jasne ze szuka sie miejsca ustronnego, bo dzidzia też sie może wtedy lepiej skupic na jedzeniu, ale czasem nie ma wyboru na malego "terrorystę" ;D
 
mam pytanko co do przyszłego karmienia???

czy trzeba jakoś teraz przygotowywać nasze piersi do karmienia???
słyszałam coś o natryskach na zmiane zimną i ciepłą wodą podczas kąpieli a może wiecie o czymś jeszcze co pomaga w przyszłym karmieniu? ::)
 
natryski, to nie na karmienie, tylko na jędrnośc piersi...

od 37 tygodnia mozesz masować piersi, spytaj sie równiez położnej czy nie masz jakeijś wady brodawek, bo wtedy można kupić coś co będzie ją korygowało.

poza tym poczekaj na dzidzię - ono uzna wszystkie za i przeciw ;)
 
reklama
coś mi w sutkach porobiły się takie malutkie żółtawe koreczki jakby zatykały coś co ma zaraz wylecieć o mamo ja się boję !!!!! :-[
 
Do góry