reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy piersia :)

reklama
Witajcie
Nie zaglądam tutaj za często, ale cały czas jestem z Mamusiami lutowymi i ich pociechami myślami, ostatnio tez zaczynma myśleć o sposobie przespania, przez mojego cycusiowego synusia nocki. Ale chyba ida zabki, bo spi po 2 godz :( podawanie kaszki wieczorami nie sprawdza sie, wiec nie wiem, cyz nie wprowadze mleka modyfikowanego.

pozdrawiam
 
Witajcie mój synek ma 9 miesięcy i też staram się zmniejszać tą jego kochaną cycuszkę ;-) im straszy tym coraz gorzej ;-) na razie jesteśmy na etapie odzwyczajania w dzień i spania w oddzielnym łóżeczku (mój smyk niestety przyzwyczaił się spać razem z mamusią i tatusiem ) na razie rewelacji nie ma . nie lubię słuchać jak płaczę. No ale już jakiś postęp jest , w dzień dostaje cyce tylko przed południowym spankiem co kiedyś było nie do pomyślenia.
 
Mój Krystek je przed popołudniową drzemką i przed spaniem i jak się w nocy obudzi to też chce. Chciałabym żeby już nie jadł w nocy ,ale jak na razie nie zanosi się na to.
 
Do góry