reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
Sabincia na pewno go nie przygnieciesz:-D:-D:-DA rozstępy?skoro jesteś drobna i młoda tzn,że i tak by wyskoczyły i tak i nic na to nie poradzimy ja też mam na cycku,na tym większym:wściekła/y:i dopiero w grudniu mi wyszły:eek:
 
Sabincia, skoro zaczyna przybierać na wadze, to może warto go zacząć przystawiać. Tym bardziej, że chcesz go karmić piersią. Bo jak się rozleniwi na sondach i butelkach to potem ciężko będzie mu się przestawić na pierś. Nie mówię, że to niemożliwe, ale im później zaczniesz go przystawiać tym będzie mu trudniej. Jakby co, to są potem techniki, żeby dziecko do piersi przekonać, ale one wymagają dodatkowego sprzętu i bardzo dużo cierpliwości. Trzymam kciuki, żeby się Wam udało.
 
Strasznie mi sie marzy ze bedzie jadł cycusia ale jak zapytałam dzisiaj to mi powiedziały ze próbowały mu smoka wciskac non stop i siedza z nim nawet po godzinie z butla ale trzeba poczekac az zacznie miec odruch ssania nawet najmniejszy to wtedy cycus jak najbardziej . Ale ciesze sie ze moge uczyc sie przewijac taka kruszynke jak on zabawnie w spiochach wyglada nogi ma w nich tak jak do kolan :D
 
Sabinko - Super że Nikodem już zaczyna jeść i przybiera, oby tak dalej! A do cycusia to się na pewno przekona ;-) w końcu to facet :laugh2::laugh2::laugh2:
A co do rozstępów, niestety taki urok :baffled: nikt by ich nie chciał, ale co zrobić :crazy:
 
To teraz inne pytanie miałam nawał pokarmu bardzo duzo a teraz odciagam coraz mniej po pół butelki...co robic zeby pokarm nie zanikł co jesc zeby utrzymac laktacje?
 
To teraz inne pytanie miałam nawał pokarmu bardzo duzo a teraz odciagam coraz mniej po pół butelki...co robic zeby pokarm nie zanikł co jesc zeby utrzymac laktacje?
odciagaj regularnie o stałch porach, pij herbatki z anyżem, generalnie duuuzo pij i staraj sie nie stresowac:sorry2:
 
No właśnie, napisała juz niekat, są herbatki pobudzające laktację. Można kupić takie ekspresowe, najlepiej w aptece choć ostatnio widziałam ekspresową Hippa w realu. Sa też Hippa herbatki w granulkach, też w hipermarketach. Powinny pomóc.
 
reklama
A właśnie a 'propo Hippa Widziałam w jakimś markecie właśnie Hippa dla kobiet karmiących. Myślicie że warto ją kupić? Czy dopiero jak coś będzie "nie tak" z laktacją?
 
Do góry