reklama

kaszel po jedzeniu

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez martaricky, 16 Lipiec 2009.

1. martaricky

martaricky Zaciekawiona BB

Witam wszystkie mamy! Mam problem z moim 2 miesiecznym synkiem. Od kilku dni kaszle po jedzeniu (butelka) Ataki nasilaja sie szczegolnie po nocnym karmieniu. Jestesmy przerazeni bo robi sie prawie siny:( Mam wrazenie ze jest to kaszel mokry jakby usilowal cos odkrztusic. Bardzo prosze o pomoc

2. agulekagulek

agulekagulek Zaciekawiona BB

Witaj. u nas kaszel wiązał się z ulewaniem i też był po każdym jedzeniu

3. reklama
  4. morulik

morulik październikowa mama

martaricky, mój syn przy zapaleniu oskrzeli zawsze po podaniu butli (my już tylko rano i wieczorem) dostawał silnego ataku kaszlu, lekarka radziła odstawić na kilka dni mleko w butli, dostawał mleko łyżeczką ,zagęszczone kleikiem :-)
    ale mój już był duży,
    radziłabym skonsultować się z lekarzem.

5. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Cześć! Ja Was dziewczyny niektore podziwiam za odwagę..nie wiem , może jestem rzeczywiście przewrażliwiona, ale zamiast siedziec na forum i pytac o takie rzeczy już dawno byłabym z dzieckiem przynajmniej u pediatry..:-(

6. mama_Adrianka

mama_Adrianka sierpniowa mama '08

martaricky ja też jak najszybciej udałabym się do pediatry :tak::tak::tak:.

7. mamaczarusia

mamaczarusia Fanka BB :)

A moze on poprostu tak na to mleko reaguje? Nie zmieniaj sama mleka tylko idz do pediatry bo to niewesolo wyglada.

8. martaricky

Hej, Bardzo dziekuje za odpowiedzi! Ricky kaszlec tak na dobre zaczal 2dni temu a dzis rano bylismy u pediatry. Pluca i oskrzela sa czyste. lekarz stwierdzil ze ma lekkie przeziebienie i zalecil inhalacje z soli fizjologicznej..Hmm dlaczego w takim razie kaszle glownie w nocy i po jedzeniu?(trzeba przyznac ze 150mil zjada w 10min!)tego mi juz nie potrafil wytlumaczyc. Mieszkam we wloszech i upaly siegaja 37stopni:no:moze to z tego powodu.. 2tyg temu zmienilismy mu mleko na Nutramigen. Zobaczymy jak bedzie tej nocy po inhalacjach..

9. morulik

morulik październikowa mama

dlaczego tylko w nocy to też jestem ciekawa :tak:
    a że po jedzeniu,lekarka mi powiedziała że to przez ssanie,szczegółów nie zdradziła;-)

może w pokoiku ma za suche powietrze?
    u mnie też upały :tak:ale wilgotność w normie.

10. reklama
  11. e-stera

e-stera Fan(ka)

A ja wiem dlaczego tylko w nocy............................bo to jest kaszel alergiczny, dzieic laergiczne kaszla tylko w nocy.radze szukac dobrego alergologa.Dobrze ze je Nutramigen-moje synek byl na nim prawie od urodzenia az do ponad roku i przerosl alergie.
    aq alergeny moga sie utrzymywac ok 6 tygodni wiec jeszcze musi troche minac.
    Jesli nadal bedzie kaszla to mzoe jakies pylki, kurz albo cos w domu go uczula

12. martaricky

E-stera, dziekuje za podpowiedz! to faktycznie mozliwe..mamy w domu psa wiec to moze on go uczula. Na pewno w tym tyg wybierzemy sie do alergologa. Jesli chodzi o powietrze to wilgotnosc siega tu 90% dodajmy upal i czujemy sie jak w Kongo.. Codziennie nosze Riccardo do tesciow(!) bo u nas nie ma klimatyzacji i w domu jest ok 30'C.

Poleć forum