• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

kaszel po jedzeniu

Witam! odkrylismy powod dla ktorego malutki tak kaszlal..Pporadzilam sie jeszcze dwoch pediatrow, i okazalo sie ze wydziela tak duzo sliny ze nie jest w stanie jej polykac i po nocy cala pieluszka jest mokra!teraz za kazdym razem ukladam go wysoko i jest lepiej. Do glowy by mi to nie przyszlo.. Pozdrawiam!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry