reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kaszel po jedzeniu

martaricky

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Maj 2009
Postów
41
Miasto
Venezia
Witam wszystkie mamy! Mam problem z moim 2 miesiecznym synkiem. Od kilku dni kaszle po jedzeniu (butelka) Ataki nasilaja sie szczegolnie po nocnym karmieniu. Jestesmy przerazeni bo robi sie prawie siny:( Mam wrazenie ze jest to kaszel mokry jakby usilowal cos odkrztusic. Bardzo prosze o pomoc
 
reklama
martaricky, mój syn przy zapaleniu oskrzeli zawsze po podaniu butli (my już tylko rano i wieczorem) dostawał silnego ataku kaszlu, lekarka radziła odstawić na kilka dni mleko w butli, dostawał mleko łyżeczką ,zagęszczone kleikiem :-)
ale mój już był duży,
radziłabym skonsultować się z lekarzem.
 
Cześć! Ja Was dziewczyny niektore podziwiam za odwagę..nie wiem , może jestem rzeczywiście przewrażliwiona, ale zamiast siedziec na forum i pytac o takie rzeczy już dawno byłabym z dzieckiem przynajmniej u pediatry..:-(
 
A moze on poprostu tak na to mleko reaguje? Nie zmieniaj sama mleka tylko idz do pediatry bo to niewesolo wyglada.

picture8969.jpg
 
Hej, Bardzo dziekuje za odpowiedzi! Ricky kaszlec tak na dobre zaczal 2dni temu a dzis rano bylismy u pediatry. Pluca i oskrzela sa czyste. lekarz stwierdzil ze ma lekkie przeziebienie i zalecil inhalacje z soli fizjologicznej..Hmm dlaczego w takim razie kaszle glownie w nocy i po jedzeniu?(trzeba przyznac ze 150mil zjada w 10min!)tego mi juz nie potrafil wytlumaczyc. Mieszkam we wloszech i upaly siegaja 37stopni:no:moze to z tego powodu.. 2tyg temu zmienilismy mu mleko na Nutramigen. Zobaczymy jak bedzie tej nocy po inhalacjach..
 
dlaczego tylko w nocy to też jestem ciekawa :tak:
a że po jedzeniu,lekarka mi powiedziała że to przez ssanie,szczegółów nie zdradziła;-)

może w pokoiku ma za suche powietrze?
u mnie też upały :tak:ale wilgotność w normie.
 
A ja wiem dlaczego tylko w nocy............................bo to jest kaszel alergiczny, dzieic laergiczne kaszla tylko w nocy.radze szukac dobrego alergologa.Dobrze ze je Nutramigen-moje synek byl na nim prawie od urodzenia az do ponad roku i przerosl alergie.
aq alergeny moga sie utrzymywac ok 6 tygodni wiec jeszcze musi troche minac.
Jesli nadal bedzie kaszla to mzoe jakies pylki, kurz albo cos w domu go uczula
 
reklama
E-stera, dziekuje za podpowiedz! to faktycznie mozliwe..mamy w domu psa wiec to moze on go uczula. Na pewno w tym tyg wybierzemy sie do alergologa. Jesli chodzi o powietrze to wilgotnosc siega tu 90% dodajmy upal i czujemy sie jak w Kongo.. Codziennie nosze Riccardo do tesciow(!) bo u nas nie ma klimatyzacji i w domu jest ok 30'C.
 
Do góry