• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

mononoke !!!!!!! Spokojnie mi tu proszę!!! To nie musi nic złego oznaczać !!! Ja dziękuję bogu że mnie sutki przestały boleć o miałam tragedie!! A stresa to sobie w buty wsadź bo jest Ci teraz najmniej potrzebny!!!

Martusia biedaku zdrowiej szybciutko:**

Amalfi,Mafia a Wy gdzie nocne marki??
 
reklama
jesli @ nie przyjdzie to dopierow srode wczesniej nie ma sensu mysle ze 2 oststecznie powinna przyjsc w wtorek ,sluzu jakby mniej byłoale jajnikczuje lewy .Nie pamietam ale wydaje mi sie ze kiedys juz tez tak mialam i pewnie z fasoli nici
 
Czesc dziewuchy!!!! Jak tam??? Ja z optymizmem patrze na ten cykl aczkolwiek oczywiscie poczytalam tu i tam i wiem ze nawet femara mi moze nie pomoc, ale wiem ze jajeczka ladnie rosna na tym to jedno sie zgadza w prawie kazdej wypowiedzi ktora czytalam.
mamaFFia ciao!!!! Ale sie wczoraj rozpisalas wpadlas i wypadlas hehheeh
pozimki a ty pobijasz rekordy w pisaniu po nocach!! Spac nie mozesz ??? hehhehehh
 
amalfi moj maz czuje sie zaniedbywany wiec wczoraj szaleliśmy:D oj poszaleliśmy:):D czy ja mam sie do ciebie pofatygowac skopac ci tylek zebys przestala krakać i złowróżyć????
 
hej laseczki :) sa jakies testujace??cio tak stanelo to??~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za to wysylam i lapac ktora potrzebuje :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry