reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Frania 90;-) Mi się wydaję ze Ty coś nas tu kręcisz mówisz ,ze od 5 tygodni aa miesiaczka jest tak gdzies co 3:eek:to jak to mozliwe ze miałas 2 i czekasz na następną:baffled: Moim zdaniem kazda inna przyszła mama nie czekałaby tylko zrobiła USG:eek:Napisałaś rozne objawy a o wymiotach nic a to jest przeciez najczęstrzrze objawy ciązy:baffled::eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Frania 90;-) Mi się wydaję ze Ty coś nas tu kręcisz mówisz ,ze od 5 tygodni aa miesiaczka jest tak gdzies co 3:eek:to jak to mozliwe ze miałas 2 i czekasz na następną:baffled: Moim zdaniem kazda inna przyszła mama nie czekałaby tylko zrobiła USG:eek:Napisałaś rozne objawy a o wymiotach nic a to jest przeciez najczęstrzrze objawy ciązy:baffled::eek:



podzielam twoja opinie chociaż mdłości mogą być tylko a wymiotów nie tak jak to u mojej kumpeli;-)ale jesli chodzi o FRANIE to juz dawno by miała jaka kolwiek przyszła mama zrobiony test lub u ginekologa by była hmmmmmm troche do zastanowienia sie,ale coż i może są takie kobiety cierpliwe co pomimo takich objawów tego nie robią co tylko jedno teraz my ci FRANIU mówimy rób test lub biegaj do ginekologa:tak:
 
U mnie objawy ciązy były zupełnie jak na @, jednak gdy spóźniała się tydzień to zrobiliśmy test i wyszła cienka druga kreska :D
A śluz miałaś przed @? Bo ja mam zawsze śluz taki białawy gęsty, potem ciemnieje i jest @.
Jejc ale Ci dobrze, że masz już małego bejbika.. też bym chciała miec takie objawy..
A piersi Cię nie bolały?
Napisz cosik więcej:tak:
 
Witajcie Dziewczy! Tak myślę sobie o tych pierwszych objawiach ...... No cóż, w moim przypadku dzisiaj są to: senność, byle jaki nastrój, symetryczne bóle brzucha, takie "ciągnięcie" wewnętrzne jakby, no i oczywiście poryczałam się ni z gruszki, ni z pietruszki. Te objawy to dzisiaj, a od ponad tygodnia "przeszkadzają" mi wszystkie biustonosze, trochę się za szybko męczę i z chęcią bym pospała. Temperatura 37,9 - 37,6 st. C. Nasza ciąża na 4 tygodnie i 3 dni! :-)
 
Witajcie Dziewczy! Tak myślę sobie o tych pierwszych objawiach ...... No cóż, w moim przypadku dzisiaj są to: senność, byle jaki nastrój, symetryczne bóle brzucha, takie "ciągnięcie" wewnętrzne jakby, no i oczywiście poryczałam się ni z gruszki, ni z pietruszki. Te objawy to dzisiaj, a od ponad tygodnia "przeszkadzają" mi wszystkie biustonosze, trochę się za szybko męczę i z chęcią bym pospała. Temperatura 37,9 - 37,6 st. C. Nasza ciąża na 4 tygodnie i 3 dni! :-)
Gratuluje serdecznie :-)
I bardzo dziękuje za uzupełnienie listy objawów:-). Tak właśnie powinno być, żeby się dzielić z bliźnimi informacjami:-)
 
reklama
Do góry