reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Właśnie mnie to przeraża, tyle czekać! Pomyślę nad tym. W sumie ja mam bardzo podobne terminy do Ciebie Anulka, bo OM miałam 2 października, chyba serduszko na USG byłoby widać już w przyszłym tyg. Dobrze mi się wydaje?


To ja mam też do Was podobnie, bo OM 6 października, owulka 22.10...
VERTE nie czekaj z wizytą do 9 tyg....Idź do jakiegoś innego lekarza wcześniej żeby sprawdzić co i jak a potem już do swojej Pani Doktor...Te pierwsze tygodnie są bardzo ważne! Czasem trzeba brać jakiś hormonik albo cuś...Ja w pierwszej ciąży poszłam jak tylko się dowiedziałam czyli w 4 tyg- i bardzo dobrze, bo miałam za cienkie endometrium i musiałam brać duphaston a jakbym nie brała to nie wiadomo co by było...Lepiej dmuchać na zimne:-)
 
reklama
dzis ja wam troche pomarusze... niby przytulalismy sie w plodne (chyba plodnze), ale nie wiem kiedy temp. zacznie rosnac a dzis 19dc z 28....chyba... a temp 36,34...
 
katty - z częstotliwością tego przytulania to różnie bywa bo z mojego doświadczenia wynika, że jak tak regularnie codziennie lub co 2 dzień sie staraliśmy w poprzedniej ciąży to nic nie wychodziło. tym razem to ostatni raz chyba w dniu owulacji, bo zaraz potem zaczęło mnie boleć podbrzusze i od razu straciłam ochotę.

Kachutka, Anulka - chyba faktycznie poszukam sobie jakiegoś lekarza, który może od zaraz, Kachutka to cienkie endometrium to lekarz stwierdził na podstawie USG?
 
Jestem juz...... mam doła..... lekarz robi u mnie usg dopiero w 11tym 12 tc. Badał mnie tylko....... i niby szyjka w porzaku... typowo dla ciąży ale macając mnie stwierdzil obkurczenie macicy....... :-( kazał min tydz leżeć musze zrezygnować z zajeć moich aerobikowych.... i przypisał mi duophaston nospe fote magnez..... boje się co to oznacza... plamień nie mam tylko takie mam jakby skurcze.... boje się wiem ze powinno być wszytsko ok ale ...... no i dał skierowanie na badania już. On jest wymagający i nad wyraz ale wiem ze ma racje bo mu ufam... myslałam ze bedzie wszytsko fajnie, gładko itp... i mam doła...
 
zuzu bedzie dobrze kochana napewno ja trzymam &&&&&&& za ciebie :* a moze warto skonsultowac sie z innym lekarze gdzie bedzie mozliwosc zrobienia usg dla pewnosci...
 
reklama
verte Tak, lekarz cienkie endometrium stwierdził na podstawie USG, ja czułam się dobrze...Dlatego czasem nie wiadomo co tam się dzieje w środku i warto sprawdzić...Mój lekarz wtedy powiedział że endometrium mam jak kocyk a powinno być jak kołderka:-) Po duphastonie ładnie się powiększyło i już nie było zagorżenia, że kropeczka wyleci...
 
Do góry