reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy rosnie brzuch w ciazy

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2014
Postów
10
Mam pytanie, jestem w 18 tygodniu ciazy a brzuch mam jak bym byla lekko najedzona a jak sie poloze to plaski. Kiedy ujrźe swoj brzuszek ciazowy? Martwie sie
 
reklama
Wszystko zależy od Twojego organizmu. Są kobiety które całą ciążę wyglądają jak "najedzone" i taka ich natura, nic się nie zrobi. Dzidziuś w 18 tyg jest jeszcze malutki, daj sobie czas a brzuszek na pewno się pojawi :tak:
 
Jestem w prawie 23tc i ciąży w ogóle po mnie nie widać.

Martwisz się?
Czym?
Chodzisz do lekarza?
Czy on Ci daje powody do zmartwień?
Mówi, że coś jest nie tak, bo POWINNAŚ już mieć wielki brzuch?
Na USG wychodzi, że dziecko jest maleńkie?
Czy może zupełnie niepotrzebnie panikujesz i wmawiasz sobie głupoty?
 
To sprawa idnywidualna, po mnie zaczęło być widac na początku 7 miesiąca. Też sie nie mogłam doczekać, wiec rozumiem, ze sie nierpliwisz, ale jest na prawdę za wczesnie na brzuszek.
 
To sprawa indywidualna. Ponieważ jestem wysoka i szczupła, spodziewałam się, że brzuch będzie widoczny bardzo szybko. A jak się okazało, dopiero coś było widać około 15 tygodnia :)
 
Zgadzam się ze to całkowicie indywidualna sprawa. Ja miałam widoczny brzuszek może w 6 MSC. ale i tak był malutki jakbym się dobrze najadla. W 8 MSC. ludzie pytali czy to 5 MSC. A jask lezalam na plecach to tez miałam prawie płaski. Teraz jestem w 9tc. i juz mam brzuch, ale miałam go juz przed ciąża. Teraz przynajmniej nie muszę wciągać:)
 
Mój brzuszek zaczął się ujawniać jakos ok. 23 tygodnia ciąży i mimo, że jeszcze dłuższy czas nie był wielki byłam z niego taaaaaaka dumna :) Cierpliwości Maluszek rośnie i jeszcze bedziesz narzekać jak Ci ciężko ha :)
 
reklama
Do góry