reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy termin??

reklama
Bunia, dzieki!
Oj powoli trzeba sie szykowac do porodu,czesciowo mam rzeczy potrzebne do spakowania torby, brakuje szlafroku i zapasu podpasek. A dla synka to musimy jeszcze nabyc fotelik do przewozenia bo takowy jest wymagany przy wypisie ze szpitala. Zalezalo mi na tym aby w grudniu juz miec przygotowane rzeczy zeby w tych ostatnich tygodniach nie panikowac.
Zimno u nas, bylam na spacerze ale krotko, maz w pracy, ogladam skoki i czas leci ale odczuwam plusy zwolnienie,nie puchna mi nogi jak balony od siedzenia 8 godzin na tylku i nie boli kregoslup :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich brzusie!

A i zostaly mi do kupienia kosmetyki dla synka bo akcesoria do pielegnacji juz mam (nozyczki, szczoteczki itp.) I nie wiem jakie, moze Bambino, bo slyszalam ze Johnson uczula, macie juz kosmetyki - jak tak to jaka seria?
 
1.01. Adrenalina (Weronika) i Edka81 i Wilcze_uroczysko
2.01. Martka i Monik 78
3.01. Vivoncia 75 i Magialenna
5.01. Anulka
6.01. Bata i Agnieszka25w-wa (Ola)
7.01. DziOObek (Aleks 19.09.2005 25/26tc)
8.01. Sympatika
9.01. Madzianoemi i Kasiabzymek (Jagódka) i Martka_79 (Michalina)
10.01.Margolcia i Anusiakanusia (Suzanna)
11.01. Martusia78
12.01. Bunia_25 (Kinga) i Aga_sto (Antek)
13.01. Gosik i Tiramisu i Martucha-84 (Filip) i Hushia
17.01. Mija
19.01. Shakespeare i Myszka_27
20.01. Niunia25 (Monika)
21.01. Aleksa
22.01. Abi
23.01. Paluch
24.01. Aniołekk (Igor) i Lwica i Sylwia Z i Izabelka (Maja) i Padiqq (Zuzia)
25.01. Żółwik 77 i Jamari
26.01. Puma i Paulina 26
29.01. Kasiczka 28 i Kasia 178 (Bartosz) i Czechow
31.01. MonikaG (Sebastian)
 
Moniko my też będziemy używać Bambino, podobno mało uczulają. Mam oliwkę, mydło i krem. Ale husteczki do pupci mam Bobini.
pozdrowionka
 
reklama
Witam przyszłe mamy :)
Wszystkim nam niewiele już zostało do końca,ale niedawno dowiedziałam się od koleżanki, która rodziła, że do szpitala ze soba musiała zabrać dwa prześcieradła jednorazowe,5 sztuk majtek jednorazowych i tyle samo pieluch tetrowych. Cały ten asortyment zostaje w szpitalu. Do tego za opieke nad maluchem płaci się położnej, która jest przy porodzie. Problem tylko w tym, że żadna z nas nie wie kiedy sie zacznie poród a w nocy wzywanie swojej położnej do szpitala, w którym nie pracuje wydaje się być śmieszne.Zaczyman się martwić całą tą sytuacja, bo 18 dni które mi zostały to bardzo mało. Ale może jutro dowiem się więcej od mojego gina. A jak jest u Was??
Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
 
Do góry