reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

reklama
Dziewczyny używajcie opcji przeszukaj to forum zanim zalozycie watek o istniejącym juz temacie.......

Pozdrawiam
Moderator
 
jesli mialas zajsc w ciaze po tym stosunku co po 4h zrobilas test i byl pozytywny to napewno sie mylil zreszta lepiej poczekac do @ wtedy test bedzie wiarygodny
 
Zalezy od ilosci hormonów... U jednych 2tyg przed juz pokaze u innych i w dniu miesiaczki pokaze negatywny...Ale zdaje mi sie ze juz bedzie wiarygodny
 
a slyszalyscie o czyms takim jak poronienia samoistne?to wlasnie dlatego lekarze zalecaja robic po spodziewanym@ zeby pozniej nie bylo przykrej niespodzianki
 
a slyszalyscie o czyms takim jak poronienia samoistne?to wlasnie dlatego lekarze zalecaja robic po spodziewanym@ zeby pozniej nie bylo przykrej niespodzianki
tak, słyszałam, bywa, że kobieta nawet się nie zorientuje, że jest w ciąży....koleżnka - lekarka mówiła mi, że ok 40% ciąż tak się kończy....

Co do testów to tydzień wcześniej wyszedł mi negatywny a dwa dni później, już pozytywny...
 
Mi w pierwszej ciąży 4 testy wyszły negatywne a jak poszłam do gina to już serduszko biło. Natomiast w tej ciąży w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł mi test pozytywny i potem każdy następny też już był pozytywny. Z tymi testami to bywa różne, ale najlepiej robić je w dniu spodziewanej miesiączki a potem po paru dniach powtórzyć.
 
reklama
Hej dziewczyny mam takie pytanko... słyszałam ze brzuch twardnieje w ciąży.. a wiecie możne od którego tygodnia? Pozdrawiam:)
 
Do góry