reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

reklama
nom, ja sie zbytnio nie przejmuje sie tym ze moglabym być w ciąży, bardzo bym się ucieszyła nawet, bo od dawna chce, ale nie mam zbytnio kasy, a mój chłopak to wogóle strasznie reaguje amocjonalnie na kazda ewentualna ciąże... choć planujemy, ale to dopiero za jakies pol roku...
 
najgorsze w tym wszystkim jest to jak reaguje na ta cala sytuacje chłopak, prawie cały czas klucimy sie, nie wiem co mam robic... teraz tez wkurzyl sie i pojechal po test...
 
zrobiłam 2 testy, jeden wczoraj wieczorem pink test i była 1 kreska
unhappy.gif
, no chyba że za zmęczenia i zauważyłam, bo jak dzisiaj zobaczyłam to cos tam bardzo słabo widoczna kreseczka była, a disiaj zrobiłam z rana Qixx test i była tylko jedna kreska
unhappy.gif
, wiec teraz czekam na @, a jak nie dostane to zrobie kolejny test, bo nadal nie czuje jakbym miała go dostać
mad.gif
 
nie znam czulosci tych testow,
po prostu poczekaj jeszcze pare dni, bo @ mogla sie przesunac przez stres albo leki, a jak nie dostaniesz to zrob za tydzien test jeszcze raz albo idz na bete
 
mam taki zamiar, tylko że po domniemanym owu kilka krotnie kochaliśmy się też ale juz do końca i bez zabezpieczenia, no ale zaczyna boleć mnie podbrzusze jak na @, chociaż to nic nie mowi, bo ile dziewczyn miały takie bóle a okazywało się że są w ciąży... poczekam jeszcze z tydzień i jak nie dostane @, to zrobie test
 
Jednym z najbardziej wiarygodnych testów jest Acon, ma czułość 10. I kosztuje jakieś 7 zł. A testy, żeby były wiarygodne wykonuje się rano.
 
mam taki zamiar, tylko że po domniemanym owu kilka krotnie kochaliśmy się też ale juz do końca i bez zabezpieczenia, no ale zaczyna boleć mnie podbrzusze jak na @, chociaż to nic nie mowi, bo ile dziewczyn miały takie bóle a okazywało się że są w ciąży... poczekam jeszcze z tydzień i jak nie dostane @, to zrobie test

Zamiast kupować kolejne testy i zastanawiać się czy wynik jest prawidłowy lepiej wybierz się na badanie krwi. Mi dwa testy robione po dniu spodziewanej miesiączki wyszły negatywne, a wszystkie objawy miałam jak na ciąże. Poszłam zrobić Betę (bez skierowania od lekarza zapłaciłam 17 zł) i okazało się, że to 6 tydzień. Badanie zrobisz w każdym laboratorium, zapłacisz tyle co za test a masz przynajmniej pewność.
 
Najlatwiej to chyba byloby isc do ginka po prostu;-) I skoro nie planujecie dziecka w tej chwili to dlaczego kochacie sie bez zabezpieczenia?? Nie kumam:baffled:
 
reklama
wlasnie mamy XXI wiek i juz trzeba pomyslec o zabezpieczeniu:)
pewnie chcecie a zadno z Was nie chce tego na glos powiedziec, bo ryzykujecie duzo
proponuje isc do dobrego ginekologa - dobierze dobre proszki i sprawdzi, czy jestes w ciazy czy tez nie
 
Do góry