reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
6 291
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?
 
reklama
Hej. Powiem Ci,ze ja test robilam 4 razy. Przed miesiaczka 2 razy i po terminie miesiaczki 2 razy. Oczywiscie te przed miesiaczka byly negatywne i w dniu spodziewanej miesiaczki tez. Dlatego stwierdzilam ze robic nie bede bo nie ma sensu sie rozczarowywac. Dobry tydzien po terminie misiaczki nie bylo,wiec stwierdzilam,ze zrobie znowu test i faktycznie wyszedl pozytywny,tyle ze ta druga kreseczka byla bardzo slabiutka. Dwa dni pozniej mialam termin u lekarza i okazalo sie,ze 6 tc. Dlatego z robieniem testow nie ma sie co spieszyc bo hcg w moczu jest slabe na poczatku ciazy.
 
reklama
Hej. Powiem Ci,ze ja test robilam 4 razy. Przed miesiaczka 2 razy i po terminie miesiaczki 2 razy. Oczywiscie te przed miesiaczka byly negatywne i w dniu spodziewanej miesiaczki tez. Dlatego stwierdzilam ze robic nie bede bo nie ma sensu sie rozczarowywac. Dobry tydzien po terminie misiaczki nie bylo,wiec stwierdzilam,ze zrobie znowu test i faktycznie wyszedl pozytywny,tyle ze ta druga kreseczka byla bardzo slabiutka. Dwa dni pozniej mialam termin u lekarza i okazalo sie,ze 6 tc. Dlatego z robieniem testow nie ma sie co spieszyc bo hcg w moczu jest slabe na poczatku ciazy.
Masz rację :) Lepiej poczekać, niż się rozczarować niepotrzebnie :) Ale wiadomo, że w takiej sytuacji z cierpliwością bardzo ciężko :D

thgf9n73plmmy6zq.png

 
Hej. Tydzień po terminie spodziewanej @ dopiero pojawiła mi się taka kreseczka Testu już nie powatarzałam tylko zrobiłam termin u ginka. Był już 6 tc. Możesz się cieszyć
 
Uważam że jak się podejrzewa ciąże to nic nie stoi na przeszkodzie by testować

czasem takie plamienie może świadczyć o małej ilości progesteron i może trzeba szybko biec po luteinke do lekarza np
 
reklama
Do góry