reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

Wiec i Ja kilka slow o sobie napisze :-)
Mam na imie Sabina i mam 26 lat.Od 6lat mieszkam w Anglii,jest to juz nasza druga ciaza tylko ze poprzednia fasolke stracilismy wiec tym razem mamy wielkiego stracha i kazdy dzien to dla nas wielki cud :-) A termin wypada mi na 20 listopada :-D
 
reklama
To jeszcze ja.
Mam na imie Agnieszka, od 5 lat jestem w Irlandii. Od 6 i pol roku jestem mezatka.
To moja pierwsza ciaza:-) i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
 
mam na imię Ania ,w czerwcu skończe 31 lat ,mieszkam w Norwegii ale dwa razy do roku przebywam w Polsce w miejscowości Tarnów :) , mam 15miesięcznego synka Kubusia który też miał być listopadowym maluchem ale zrobił nam psikusa i urodził się 2 grudnia , teraz termin mam na 11.11.2011r , ale z doświadczenia wiem że może być różnie :)
 
hej:-) ja mam na imię Monika, mam 25 lat, mieszkam na Śląsku:) To nasz pierwszy Bąbelek:) Jesteśmy pół roku po ślubie, parą prawie 7 lat i już kilka lat mieszkamy razem:tak:
 
Hej :) Mam na imię Agnieszka, mam 32 lata, mieszkam na Śląsku, jestem terapeutą. Mam 5-letniego synka i dzidziusia w brzuszku :). Pozdrawiam
 
imię: Gosia
wiek: 32 lata
miejsce zamieszkania: Łódź
czym się zajmuję: na spółkę z mężem zajmujemy się naszą firmą, ale ja w większości siedzę w domu :-D
dzieci: 18 miesięczna córcia
 
Ja jestem Karolina,
mam 21 lat rocznikiem i jestem spod Warszawy. Mam prawie roczniaka- synka Sebastiana, 29.03 będzie miał urodzinki i teraz jestem w 8 tyg ciąży. Termin na razie mam na 02.11.11 :) pozdrowionka dla listopadóweczek :)
 
:) Kasia z Bydgoszczy, za 1,5 miesiaca skoncze 29 lat:) to moja druga ciaza, pierwsza niestety stracona....wiec trzymam kciuki, zbieram talizmany i modle sie zeby w listopadzie urodzilo nam sie pierwsze zdrowe dzieciatko:) juz sie udzielalam na lipcowkach tutaj;)
 
Cześć ja jestem Agata, mam 24 lata i jestem w 6tc.
To będzie moja 2 dzidzia. Na razie jestem mamą 1,5 rocznej Emilki:)
Pozdrawiam:**
 
reklama
Hej dziewczyny!
Mam na imie Aneta.
Mam 24 lata.
Mieszkam w Londynie.
To moja trzecia ciaza,ale druga dzidzia :) Pierwsza ma na imie Nina i ma 1,5 roku :)
 
Do góry