reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

mam na imię gosia jestem z bytomia lada dzień zostanę najszczęśliwsza kobietą na świecie ponieważ zostanę mamusią. Z moim narzeczonym jestem od prawie 4 lat planujemy ślub ale dopiero jak pozbieramy sie po porodzie żeby nie zwariować (tyle szczęścia naraz):-) nie znam płci dziecka chciałam mieć niespodzianke na porodówce, ale napewno dam wam znać pozdrawiam :happy:
 
reklama
Witam wszystkie lutowe mamusie.
Mam na imię Anna i mam 25 lat. Jestem marketingowcem choć obecnie (ze względu na stan) na zwolnieniu. Termin mam na 17 lutego. Mam nadzieje że rozwiązanie nastąpi szybciej, gdyż według ostatniego USG córcia waży już 4200 i jestem tym szalenie przerażona.
Mam cudownego męża Marka, który wprost szaleje za moim brzuszkiem. Drugim miłośnikiem mojego bębenka jest synek Krzyś (9lat) który kiedy tylko może gada i tańczy z moim brzuszkiem. No i zapomniałabym o chomiku. Ale jego mało interesuje mój stan :-p
Mieszkamy na obrzeżach Otwocka pod Warszawą.
Pozdrawiam
 
Witam mamusie !
Mam na imię Ania i jestem ze Szczecina.Jestem studentką przed obroną pracy mgr i mam nadzieję , że mi się to uda pogodzić z opieką nad dzidzi :-) Borysek na świat ma przyjść 26 lutego :-) Już nie mogę się doczekać.
pozdrawiam

86ca41bee2.png
 
witam wszystkie lutowe mamusie.Mam na imię Marysia ,jestem z woj.opolskiego.Mam 30 lat i jestem mężatką od czerwca 2007.
trafiłam na to forum szukając informacji o wyprawce dla naszego maluszka który już niedługo się urodzi.:-)
 
Witam wszystkie nowo-ujawnione foremki lutowe! Mary, Aniulla, Aneczka, Gonia... i pozostałe. ;-)

Zapraszamy do udzielania się na pozostałych wątkach. :-)
 
Witam lutowe mamusie! Mam na imię Ewa, mieszkam w Pruszkowie. Jestem mamą 7 letniego Daniela, a za chwilę dołączy do nas Mała Księżniczka.
Życzę Wam wszystkim lekkich porodów i pięknych zdrowych dzieciątek.
 
Witam,
Hm.. nie wiem jak to się stało ale jakoś skutecznie omijałam ten wątek, może dlatego, że mam mało czasu na siedzenie w internecie :-) zawsze gdy do Was zaglądam, mój pierwszy synek Maksymilian próbuje też się udzielać na forum :-D
A więc, czas nadrobić zaległości
Mam na imię Nina i mam 28 lat, 5,5 roku szczęśliwa żona i od 1,5 roku szczęśliwa mamusia Maksymilianka, teraz oczekujemy całą rodziną na Szymonka, lekarze uzgodnili termin na 16 lutego, ale mam nadzieję, że nastąpi to szybciej. Mieszkam w Warszawie. Z zawodu i wykształcenia - księgowa, tak jakoś samo wyszło ;-) Obecnie oczywiście nie pracuję tylko zajmuję się synkiem a za chwileczkę będę zajmować się dwoma słoneczkami :baffled::-)
Już mamy luty i z tego co widzę na forum od stycznia rozpoczęły się porody, więc bardzo gratuluję mamusiom które mają to za sobą i trzymam kciuki za pozostałe :-)
Do zobaczenia na forum :-)
 
Hej lutowe mamy Mam na imie Monika i od 3 lat mieszkam w Anglii Termin mam na 18.02 ale mam nadzieje ze urodze szybciej bo juz nie moge sie doczekac Walizke juz dawno spakowalam a moj mezczyzna jest w ciaglej gotowosci::biggrin2: Dodam jeszcze ze spodziewam sie synka;-)
glitterfy165249T991D30.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Serdecznie witam mamusie lutowe i ich dzieciaczki!
Mam na imię Iza i jestem od ponad trzech lat szczęśliwą mężatką. Mamy 2 i pół letniego synka Dominika. 28 lutego na Swiat przyszedł nasz drugi synek Nikodem.Załapaliśmy się jeszcze na luty i bardzo się cieszę z tego powodu.
Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Obecnie nie pracuję i bardzo się cieszę, że mogę poświęcać swój czas synkom.
Gratuluję wszystkim mamusiom ich pociech i życzę dużo zdrówka. Niech pięknie rosną w Bożej opiece i przynoszą radość swoim rodzicom!!!
 
Do góry