reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

Ja jem chleb biały i Dawid ma bardzo ładna cerę, ale kolki niestety ma. Zresztą kolki miał nawet jak jadłam sam ryż i to chyba jeszcze większe
 
reklama
przede wszystkim chlebek ryżowy :-):-):-),
znalazłam też pieczywo chrupkie z wasy nazywa sie "crisp'n light beauty" i SCHULSTAD'A - chleb polski z ziarnami
nie mają mleka i jajców
 
Dziewczyny a dlaczego sądzicie, że jak matka karmiąca je chleb biały to może szkodzić dziecku?
widzisz,ja nie sądzę że jak sie je biały chleb to się szkodzi !!! poprostu każdy przypadek jest inny.
u mojego Bartusia uczulenie wyszło jak skończyl 8 miesięcy - mam na myśli wysypke na nogach i pupie, i wtedy on juz jadl inne pokarmy.
zaczeło sie eliminowanie winowajców , najpierw u niego w diecie a później u mnie, a poniewaz nie bylo długo poprawy więc alegolożka kazała mi całkowicie wyeliminować mleko z diety .
tylko że teraz dodaje sie mleko i różne jego pochodne prawie do wszystkiego - więc jest ciężko!!
pozatym za cene spokojnego snu mojego dziecka i jego normalnej kupy jestem w stanie sie dostosować na ten czas karmienia, bo nie wiem jak wy ale ja bardzo lubie karmic piersią :)
 
a ja ma jeszcze jedno pytanie z innej beczki...

czy szczepicie dziecko? nam nie schodzi wysypka od 2 miesiecy i lekarz nie kazał szczepic...
 
No właśnie, szczepienia. Ja dzisiaj rozmawiałam z panią alrgolog, która prowadzi mojego synka i kazała na MMR nie szczepić bo jest na bazie białka jajka kurzego i mogą powikłania wystąpić. Jedziemy do niej na wizytę w pon, zobaczymy co jeszcze ciekawego nam powie ?

 
Mokka27 z tym pieczywem to nie był zarzut ani wyrzut, chciałam poprostu zapytać, może wiecie coś czego ja nie jestem świadoma. Staram się kupować pieczywo tylko takie, które ma podany skład i w tym co jem jest tylko mąka, sól i drożdże. Ale być może, że są dzieci uczulone właśnie na mąkę czy inne składniki.
 
tak apropo Świąt to jest to faktycznie najpaskudniejszy okres dla mamy na diecie, te kuszące smakołyki !!!!!!!!!!!!!! wokoło, STRASZNE
ja staralam sie omijac kuchnie szerokim łukiem, upiekłam sobie tylko ciasto bez mleka i jajek i zabronilam innym go podjadać pod grożbą zgładzenia i dzięki temu jakos przeżyłam :)
Mokka 27 podaj przepis na to ciasto :-p:-p:-p, bo ja też jestem na głodzie :-p:-p:-p.:-:)-:)-:)-(
 
agamal masz racje z tymi krówkami, tylko ze ja je jadłam trzy ostatnie dni.... a wczesniej nie i wysypka tez była...

w ogóle to ja nigdy nie jadłam słodyczy, w ciazy mi sie tak przestawiło; po porodzie tak samo... szaleje z tego powodu... macie na to jakis sposób? myślałam o flipsach tofi w zamian...
 
reklama
agamal masz racje z tymi krówkami, tylko ze ja je jadłam trzy ostatnie dni.... a wczesniej nie i wysypka tez była...

w ogóle to ja nigdy nie jadłam słodyczy, w ciazy mi sie tak przestawiło; po porodzie tak samo... szaleje z tego powodu... macie na to jakis sposób? myślałam o flipsach tofi w zamian...
Niestety nie mam na to sposobu, ja też dostaję już świra z powodu braku słodyczy we krwi :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:, a szczególnie czekolady i ciast.
 
Do góry