reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mam Zombi :)

My ogolnie nie mamy zadnych problemow z zasypianiem i spaniem wogole, ale to co teraz maly wyprawia to szok, teraz jeszcze nie spi,gapi sie tymi wielkimi oczkami ,ciamka i wzdycha,i co zauwazylam drapie mocno materac, obydwiema lapkami, jakby go cos bolalo,zaraz mu dam paracetamol , to ostatnia deska ratunku, jesli pomoze to znaczy ze go boli.
 
reklama
A ja yślałam, ze moja Julcia to odosobniony przypadek. Przez ząbki najpierw sobie tłumaczyłąm, ze się tak często budzie, a teraz to nie wiem dlaczego :dry: i śpi z nami, zasypia też na łóżku. Ma w sobie tyle energii, że muszę ją na siłę czasami jak bardzo marudzi albo pada jak przecinak sama. Poza tym psioczę na pogodę bo ani wyjść tylko siedzimy w tym mieszkaniu :( dziecko nie ma gdzie sie wyszaleć. Mąż mało czający, że trzeba żonkę trochę odciążyć, bo przecież pracuje :baffled: a ja to leżę sobie myślę. Złaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:angry: ale i tak niektóre z Was mają pewnie gorzej. Oduczam cycka jak narazie jest dobrze, ale kosztem smoczka, nie chce o nim zapomnieć. Przyjdzie i na niego kolej hehehh
 
Do góry