reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama dba o siebie!!!

wstawiam te ćwiczenia które dostałam na szkole rodzenia (w ramach reklamy różnych firm) nie mam dostępu do skanera więc zrobiłam na szybkiego zdjęcia i może cos z tego wyjdzie. niektóre sa po 2 razy zrobione. może się wam przydadzą
img6461iy1.jpg

img6464cz8.jpg

img6465yn9.jpg


img6468bk3.jpg

img6466wt2.jpg
 
reklama
Wiem wiem, bez motywacji ani rusz:szok::-D, ale któreś dziewczyny prosiły o takie cwiczenia, może znajda siły żeby działać, tym bardziej że część to trzeba już chyba w szpitalu zacząć robić. Wiem że ważne po porodzie też są cwiczenia mięśni Kegla (tak samo jak w czasie ciąży), tyle że sie je wykonuje na leżąco na poczatku
 
Ja napewno bede musiała poćwiczyc miesnie krocza bo mam problem z trzymaniem siusiu:zawstydzona/y:przy kichaniu szczegolnie:szok:chodziaz jakos ostatnio jest lepiej:tak: ale i tak trzeba o to zadbac
pozdrawiam
 
Ja tez mam z tym problem niejestes sama co prawda zdaze do wc ale jak niejestem zestresowana to co 5mni wc i nigdzie niemoge wyjsc:zawstydzona/y:
 
Mrozik dzieki za cwiczenia!!! fajnie ze nie zapomnialas, mnie sie bardzo przydadza:tak:, jeszcze do tego dolaczyc kremik renegerujacy i figurka wroci sprzed ciazy jak nic:rofl2:
 
Mi taki sam zestaw ćwiczeń dali w szpitalu po porodzie. To reklamówka czegoś. Ja trochę ćwiczyłam, ale potem straciłam wenę. Wystarczyły spacerki dwugodzinne z wózkiem i krzątanina codzienna plus karmienie. No ale kremik niezbędny do ujedrnienia skóry.
Jutro na imieniny dostanę cały zestaw kremów i innych peeling'ów. :-)
 
Naur masz imieniny jutro!!?? a jak ty masz na imie wogole??juz kiedys chcialam sie o to zapytac, az nadazyla sie okazja:tak:
aha a wiesz juz co to za kremy i peelingi??
 
reklama
Ola wszystko jest w spisie w wątku 'o nas'. :-)
A nazywam sie Natalia i jutro mamy z Julką imieniny.
 
Do góry