)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kocham...

Jak często mówisz dziecku, że je kochasz?

• raz na miesiąc

Głosów: 0 0,0%
  • raz na rok

• w ogóle

• Wszystkich głosujących
    33

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
niestety słowiczek ma chyba rację.. co innego wiedzieć, a co innego słyszeć. to cos jak w relacjach damsko - męskich. niby sie wie.. :)

reklama

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja też synkowi to powtarzam, często też zwracam się do niego per "synusiu mój kochany" albo mu tłumaczę że jest moim kochanym syneczkiem.... dużo tego, mam nadzieję, że rozumie, o co chodzi. U nas w domu wogóle słowo "kocham"nie jest niczym dziwnym, z mężem powtarzamy to sobie prawie codziennie i jakoś się nam nie znudziło. A jak czasem zapomnimy, to się w końcu któreś zaczyna domagać :laugh: ... ale faktem jest, że moi rodzice raczej mi tego nie mówili, choć nie miałam wątpliwości, że tak jest... kiedyś chyba nie było takego "zwyczaju", ciekawe dlaczego?

pozdrawiam
nikita

A

Agnexx

Gość
Ja też do moich synów mówię - kochany syneczku. ;D A oni czasami się rewanżują i mówią - kochana mamusia. :) tzn. Patryk, bo Sebastian jeszcze nie potrafi.

SIABA

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A ja szpecze maluszkowi na uszko "Pamiętaj, że mamusia kocha Cię najbardziej na świecie" :)

theo

Rozwiązania
0
ja mówię mojej niuni kilkadziesiąt razy na dobę że ja kocham najmocniej na świecie. czasami się spieramy z mężem kto ja bardziej kocha. oboje też codziennie wyznajemy sobie uczucie w słowach. nawet awantura kończy sie słowami: "i tak cie kocham"
mam nadzieje że nasza córeczka będzie chowana w domu pełnym miłości i że kiedyś będzie uczuciowym człowiekiem, że bedzie potrafiła dawać uczucie by ktos jej kiedyś odwzajemnił tak jak na to zasługuje.
w dzieciństwie mama wieczorami brała nas na kolana, przytulała i mówiła jak bardzo nas kocha. tata był mniej wylewny ale też często słyszałam te słowa z jego ust.

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
theo, chyba troszke zazdroszcze twojej malej.. i tobie rowniez. moi rodzice kochaja mnie, ale nie potrafia okazywac czulosci. ja sama tez mam z tym problemy, ze nie wspomne o tacie mojego malca. to juz w ogole tragedia.. nie mielismy gdzie sie tego nauczyc mimo, iz oboje pochodzimy z tak zwanych normalnych, dobrych domow. i dopiero teraz zaczynamy mowic malemu, ze kochamy, pokazujemy mu to na kazdym kroku. czasem mam wrazenie, ze to najbardziej wycalowane dziecko na swiecie :) mam nadzieje, ze uda nam sie wychowac go w poczuciu, ze jest kochany. i ze zawsze, niezaleznie od tego, ile bedzie mial lat, bedziemu mu bez skrepowania o tym mowic. tak, jak teraz.

pytia

Rozwiązania
0
Ja wyrosłam w domu pełnym miłości. Moi rodzice ciągle powtarzali nam, że nas kochają i pokazywali to swoim zachowaniem i postawą. Myślę więc, że mam dobre fundamenty do tego, aby na podobnych zasadach oprzeć moją rodzinę. Wiem, że będę dzieciątku powtarzać w kóko, jak bardzo je kocham. Mam nadzieję, że mój mężuś będzie dzidziusiowi mówił o miłości tak często jak mówi to teraz mnie :)

reklama
R

ruda

Gość
Chociaż ja, jak wiele z Was nie słyszałam za często od swoich rodziców tego słowa, to mój synek słyszy je pare razy dziennie. A ostatnio jak zrobił coś dobrze, i powiedziałam tylko super, Kuba zwrócił mi uwagę: Mamo zapomiałaś mnie przytulić i powiedzieć, że jesteś ze mnie dumna. Szybko się poprawiłam i przytuliłam mojego kubika :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Relacje rodzinne 4
Avacanda84 Relacje rodzinne 99

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry