reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
Dziewczyny -podziwiam Was za takie postanowienia(z reszta nie bardziej niz wszystkie nasze z lutowe mamusie z 2,3 a nawet 4 pociech.
Ja sie jednak wypisuje. Moja córcia bedzie rozpieszczona jedynaczka:-):zawstydzona/y::sorry2::-D
 
Po ostrej diecie bezmlecznej i bezjajecznej,czuję osłabienie.Więc przynajmniej muszę wrócić do normalnego jedzenia i łykania regularnie witamin.
No i u mnie ten problem z ciśnieniem,w ciązy miałam za wysokie.Teraz to różnie bywa,a lekarstw puki karmie nie chciałabym brać.
 
JA tez chcialabym juz miec Dzidzie w brzuszku :) Ale jednak jeszcze poczekam. Bardzo bym chciala aby drugie dziecko urodzilo sie tez w lutym albo moze w styczniu. I tak sobie mysle ze to pewnie bedzie dopiero w 2010.
 
Dziewczyny -podziwiam Was za takie postanowienia(z reszta nie bardziej niz wszystkie nasze z lutowe mamusie z 2,3 a nawet 4 pociech.
Ja sie jednak wypisuje. Moja córcia bedzie rozpieszczona jedynaczka:-):zawstydzona/y::sorry2::-D

Ja mam rodzeństwo i nie wyobrażam sobie bycia jedynakiem...z obserwacji znajomych jedynaków uważam, ze to nie jest fajne...i dlatego na pewno Fili nie będzie sam....:no::no: Ale Madzix szanuje Twoje podejście...

JA tez chcialabym juz miec Dzidzie w brzuszku :) Ale jednak jeszcze poczekam. Bardzo bym chciala aby drugie dziecko urodzilo sie tez w lutym albo moze w styczniu. I tak sobie mysle ze to pewnie bedzie dopiero w 2010.

Chciałabym następne dziecko urodzić wczesnym latem, tak w czerwcu, a może nawet w maju.....i może to będzie w przyszłym roku...nie wiem...:sorry2:
 
Nasz Hubek tez napewno nie bedzie jedynakiem :-) obydwoje z meżem mamy rodzeństwo i jakos nie wyobrażam sobie, zeby Hubek nie miałby mieć..
a o kolejnym dziecku pomyslimy chyba jak Hubek skończy 2 latka... :-)
 
jeny ale postanowienia ja to o dziecku pomyślę jak odeśpię choć troszkę ale najpiew odstawienie od piersi nas czeka :baffled:
a co do jedynaków to ja jestem właśnie takim egzemplarzem i jako dziecko czy nastolatka wcale nie ubolewałam z tego powodu mieliśmy raczej otwarty dom i zawsze ktoś u mnie był więc spoko to raczej teraz problem dla dorziców bo ja mam własną rodzinę i mieszkam 100km od nich a im zostało duże mieszkanie i kot i napewno dokucza im ta cisza.
ale ja postanowiłam prowadzić model 2+2 ale na to drugie 2 troche poczekamy:tak:
 
reklama
Maciuś też będzie jedynakiem to już zadecydowane chyba bardziej prze zemnie ,bo mąż to chciały mieć jeszcze jedną dzidzie,ale niestety finanse są marne,mieszkanko za małe:-(
 
Do góry