reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

Witajcie!
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Czasem tu do Was zaglądałam, żeby zobaczyć co słychać, jakie postępy robią Wasze pociechy, czy któraś jeszcze oprócz Wolfi nie dołączyła do MULTIMAM… Ale jak widać, tylko zaglądałam, nie dając nic w zamian. Zmobilizowała mnie Gosia_k23. Dziękuję!
Opieka nad dwoma maluszkami bardzo mnie pochłania. Robercik jest bardzo energiczny. Jak już kiedyś pisałam, jeszcze nie umie chodzić – on biega. Ani też dużo nie brakuje. Już sprawnie chodzi przy meblach, stanie czasem na środku pokoju bez podparcia, a dziś zrobiła pierwsze 2 samodzielne kroczki. Tylko patrzeć, jak zacznie biegać za bratem.
Bardzo jest w niego wpatrzona, a on w nią. Gdy kiedyś Robert był u dziadków, szukała go za zasłonką, gdzie często podczas zabawy jej się chował. Po powrocie wycałował ją po rączkach i po główce – tak wita się z nią każdego poranka. Gdy Robert bierze dla siebie jakąś zabawkę z półki, najpierw inną podaje Ani. Kiedy Ania śpi (nie mogę ułożyć ich tak, żeby spali w jednym czasie), Robert jest cichutko i nie pozwala włączyć radia.
Szczęśliwa jestem, że mogę być z nimi przez cały dzień – obserwować, jak razem wzrastają, bawią się… Teraz w zimę ciężko mi trochę wyjść z nimi na spacer. Ale na dole jest babcia, która w każdej chwili służy pomocą.
Są dni, że wszystko sypie mi się z rąk, dzieci są marudne, ale gdy potem widzę, jak świetnie maluchy się „dogadują” (na tyle, na ile wiek im pozwala), to jest to nagroda za wszystkie ciężkie momenty.
To tyle na razie. Postaram się pisać częściej. Pozdrawiam serdecznie. I zachęcam, zachęcam…
 

Załączniki

  • rodzeństwo.jpg
    rodzeństwo.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 36
  • Boże Narodzenie.jpg
    Boże Narodzenie.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 29
  • świąteczne ciasteczka.jpg
    świąteczne ciasteczka.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 38
  • kącik czytelniczy.jpg
    kącik czytelniczy.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Marzus,powiedz kiedy Ci córcia tak urosła.Niedawno sie przeciez rodzila:szok::-D.
Bardzo lubie czytac takie pozytywne posty;-):tak:.
 
Prawda? Rośnie w oczach! Ostatnio stwietrdzilismy, że małych dzieci juz nie mamy. Może trzeba by pomysleć o kolejnym...?;-)
 
Miedzy moimi starszymi bablami jest tylko 1,5 roku i maja z soba super kontakt.Wiadomo starszy brat zawsze obroni,pomoze w nauce,zna tabliczke mnozenia;-)...Oczywiscie jest tez super kompanem do wygłupow i bicia niestety nieraz;-):-D.
 
Marzuś, fajnie, że się odezwałaś :tak:
Pisz częściej i zaglądaj na nasze lutówkowe inne wątki.
Dzieci masz śliczne i super, że tak za sobą przepadają :-)
 
Kasiad - jak mi czasem ciężko, to myślę sobie o Tobie. Jak Ty dałaś radę z trójeczką, to i mi się uda.:tak:
 
Marzuś to ja podziwiam Ciebie, bo teraz rzadko która kobieta decyduje się na dzieci w tak krótkim odstępie czasu:tak: A i jeszcze myślicie o kolejnym;-) Naprawdę ogromny szacunek dla Ciebie:tak: Poza tym jak czytam co napisałaś i oglądam zdjęcia rodzeństwa to mam nadzieję, że u mnie będzie tak samo;-) Przynajmniej będę się starała:happy: Mogłabyś też w miarę możliwości udzielać się częściej, bo chętnie skorzystam z porad "Multimamy", bo jak na razie mało nas tu:-p Mam nadzieję, że to się w najbliższym czasie zmieni i nie będziemy tu takie "samotne":rofl2:
Śliczne zdjęcia, a Malutka już taaaka duuża:tak: A tak niedawno czytałam, że już urodziłaś...:sorry2:
 
reklama
Marzuś śliczne dzieciaczki:tak: i jak wyrosły:szok::-) świetnie, że tak za soba przepadają i sie kochają.
między mna a moim jednym bratem jest róznica 22 miesiecy, i od zawsze mielismy cudowny kontakt:tak: tak jest do dziś:-) mama sie zawsze smiała, że ma bliźniaki,:-D

Marzuś zaglądaj do nas częściej, pisz co u was, dziel się doswiadczeniami:tak: pozdrówki
 
Do góry