reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

No właśnie Gosiu ajk przemyślenia jak jest sie przy porodzie od tej drugiej strony???


Ja płeć poznałam ok 26 tyg. I potwierdziła się... Chociaż od początku wszyscy w rodzinie mówili że będzie chłopak. Zawsze chciałam mieć córeczkę i nie obraziłabym się gdyby druga dzidzia też była dziewczynką:)
Co raz częściej myślę o rodzeństwie dla Gabuli. Narzie powstrzymuje mnie fakt że ona rozwija ię wolniej, że byłoby mi cięzko póki jeszcze nie chodzi.
Czuję też na sobie ciężar wieści od endokrynologa, że nie mogę czekać długo z kolejnym dzieckiem bo marne szanse żebym później zaszła w ciążę z powodu chorej tarczycy:/
 
reklama
Karolka no własnie słyszałam że przy chorej tarczycy są problemy z zajściem w ciąże,ja jednak jestem żywym przykładem że zdarzają się wyjątki,pierwsze podejście i Martynia jest z nami :-p
Ivaz u mnie nic lekarz nie wspominał o badaniach może byłam za młoda(jak zaszłam to miałam 30 równo:-p)jej ale czekanie na wyniki takiego badania to chyba koszmar,ciesze się że nie musiałam przez to przechodzić słaba psychicznie jestem na takie rzeczy,ale wiedzac że to dla dobra dziecka człowiek zniósł by wszystko
 
Co do badań to ja nie przechodziłam toxo i teraz robiłam ponownie badania.
Poza tym nic więcej - różyczkę przechodziłam, więc nie muszę.
Póki co wyniki badań ogólnych bardzo dobre :-)
Jutro mam 2gą wizytę i pewnie jakoś ze 2 tyg pójdę na usg.

Poza tym jakbym się w dniu porodu dowiedziała o trzecim to tez bym chyb padła!!!:szok:

Poza tym przepraszam, ale kompletnie nie mam czasu na forum... :-(

Aha - ja też mam chorą tarczycę... w ciąży co 6 tygodni również badanie TSH i jeszcze coś tam jakieś drugie APO chyba czy coś w tym stylu...:eek: oraz wizyta u endokrynologa
 
Maniulka lekarz nic ci nie mówił o tych badaniach bo ty za młoda jesteś, ja byłąm na granicy wieku gdzie trzeba było robic je koniecznie, więc zasugerował zebym zrobiła.
Isku ja całe życie chciałam mieć dwóch chłopców, dopóki nie zaszłam w drugą ciąze, wtedy mi się odmieniło i bardzo zapragnęłam dziewczynki, zresztą nawet jak ją robiliśmy (pisałam już ze Zocha zmajstrowaliśmy w dniu smierci babci m) to się zaśmialiśmy ze jak coś z tego bedzie to bedzie Zocha, oczywiście nie wierzylismy w to ze wyjdzie a tu niespodzianka
Dominika super ze u Ciebie w porządku, dbaj o siebie i fasolkę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja test PAPA miałam robiony bo chciałam. O płci dowiedziałam się jakos przy tej okazji. Chciałam bardzo dziewczynkę :tak: drugiego chciałabym chłopca, ale jak bedzie dziewczynka to też by było fajnie :-)
 
wiecie co, szybciej jakos czas leci w drugiej ciązy :) i brzuch tez szybciej rosnie,taki to ja mialam w 6 mcu, a tu dopiero 4 kończe, a brzucho już takie, ze hoho...
 
reklama
juz 4????????:szok::szok: jak ten czas leci!!! a jak się czujesz kochana?
no brzuch na pewno szybciej rośnie. mięśnie są już rozciągnięte - wiedza co mają robić:tak:
ja tam mam tak teraz że brzuchol mam i tak duży, jakoś tak pod koniec dnia to wygladM ak jakbym w 3 miesiącu była... tak mam po ciąży i już, ale mama moja mówi że ma tak smao, także cóź:cool2:
 
Do góry